Komentāri
Ieskaties: 24 ekskluzīvi kadri no Viņas melo labāk pirmās sērijas
Foto: ekrānuzņēmums

Tā diena ir klāt – 23. maijs iezīmē vasaras seriāla Viņas melo labāk jaunākās sezonas sākšanos, tāpēc par godu šim notikumam portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un seriāla faniem piedāvā ekskluzīvu ieskatu pirmās sērijas kadros.

Gaidītākais vasaras notikums ir klāt, šovakar plkst. 20.20 TV3 ēterā sāksies seriāla Viņas melo labāk 4. sezona. Šīs vasaras notikumi solās būt ļoti dinamiski – Kristīne un Jolanta devušās uz Austrāliju, kas mainīs teju visu varoņu dzīves. Visvairāk, protams, pārdzīvo Konrāds, kurš ar Jolantu bija iecerējis pavadīt visu savu dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Seriāla veidotāji atklāj, ka šobrīd jau tiek filmēti nākamās vasaras notikumi un aktrises lomai var pieteikties ikviena meitene, kura sasniegusi 18 gadu vecumu. Pāris dienu laikā izaicinājumam pieteikušās jau 1498 sievietes no visas Latvijas.

Starp citu, zemāk vari atrast vēl trīs ieskatus jaunākajā sezonā, kurus publicējām portālā Skaties.lv. Ja palaidi garām, noskaties!

FRAGMENTS NO JAUNĀS SEZONAS: Roberts cieš ļoti nopietnā ”avārijā”

EKSKLUZĪVI: ieskaties fragmentā no seriāla Viņas melo labāk jaunākās sezonas

NOSKATIES: ”noplūdis” vēl kāds video no Viņas melo labāk jaunākās sezonas!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl