Komentāri

Kanālā TV3 esam aizvadījuši trīs lieliskas vasaras kopā ar seriālu Viņas melo labāk, un labā ziņa ir tā, ka tūlīt sāksies ceturtā. Jau 23. maijā darbadienu vakaros – no pirmdienas līdz ceturtdienai – plkst. 20:20 varēs vērot ilgi gaidītās jaunākās sezonas sērijas. Bet līdz tam ieskatīsimies filmēšanas laukuma kuriozos no pagājušās sezonas.

Smieklīgas pārteikšanās, teksta aizmiršana un nereti pat nolamāšanās – tā ir filmēšanas laukuma ikdiena, un gan aktieri, gan tehniskie darbinieki dara visu, lai galarezultāts būtu pēc iespējas labāk. Ne viss vienmēr sanāk ar pirmo reizi, tāpēc kuriozi tiek iemūžināti, lai varam pēcāk pasmieties. :) Portāls Skaties.lv piedāvā arī ekskluzīvas fotogrāfijas, kurās redzams pagājušās sezonas filmēšanas laukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl