2 komentāri

Tā kā vasara strauji tuvojas noslēgumam, tas nozīmē tikai vienu – arī seriāls Viņas melo labāk ar savu nu jau kārtējo sezonu sasniedzis finiša līniju. Kamēr vēl visas dienas garumā nezinām, kā seriāls noslēgsies, portāls Skaties.lv piedāvā ar vienu aci ieskatīties, kas notika trešās sezonas noslēguma ballītē, kura norisinājās restorānā Eksports.

Šajā brīdī tika filmēta trešās sezonas fināla sērijas pēdējā epizode, kurā… nē, nē, pacietieties līdz vakaram! Taču līdz tam ieskaties galerijā, kurā redzami VISI (izņemot Jolantu jeb Alisi Polačenko, kura svinībām pievienojās vēlāk) aktieri un Viņas melo labāk varoņi. Pēc pēdējā kadra nofilmēšanas visus sanākušos aicināja uz kopbildi, kā arī Karīna Tatarinova, kas atveido Margo jeb Margaritu, teica atvadu runu. Kā viņiem klājās ballītē, skaties bildēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Ņemot vērā, ka tas notika kādā tumšā ziemas svētdienā, ballīte neturpinājās īpaši ilgi, jo nākamā diena daudziem bija darba diena, taču šampanieša glāzē vienojās gandrīz visi sanākušie aktieri un filmēšanas grupa, kā arī režisors un producents ar saviem palīgiem.

Karīnas Tatarinovas runa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl