Komentāri
FOTO: iepazīstieties – “Viņas melo labāk” filmēšanas komanda
01.08.2017 Viņas melo labāk (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Visi aktieri (un ne tikai) kā viens, kuri strādājuši un filmējušies “Viņas melo labāk”, intervijās vai aizkadrā atzinuši, ka seriāla draudzīgais kolektīvs ir tas, kas palicis atmiņā visspilgtāk. Piedāvājam iepazīties ar tiem cilvēkiem, kas paliek aizkadrā, taču darbojas tikpat aktīvi filmēšanas laukumā.

Par bildi TV ekrānā atbildīgi divi vīri – operatori Sandris Polis un Igors Stāds. Skaņu inženieris, kas rūpējas, lai tiktu ierakstītas tikai aktieru balsis bez apkārtējiem trokšņiem, ņemot vērā, ka bieži vien seriāla darbība norisinās laukā, ir grupas “Jumprava” dalībnieks Ainars Ašmanis, bet par grimu un tērpiem aktieriem atbild Kristīne Anderosne. Uz filmēšanas laukuma visiem asistē Gatis Upesleja, režisors visiem labi zināmais Sigits Račkis, bet producents – Rimvīds Martinaitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar visiem viņiem varat iepazīties īpašajā fotogalerijā, kurā viņi visi noķerti darbībā pie īpašās seriāla varoņu līdzinieku sērijas filmēšanas.

Foto: vasaras karstākā seriālā filmēšanas komanda darbībā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl