”Visus šos gadus es esmu jums sirsnīgi melojusi!” Slavenās Mildiņas negaidītā atzīšanās ”UgunsGrēka” izskaņā

Laiks pamāt ardievas iemīļotajiem ”UgunsGrēka” varoņiem! Lieliskā Ilze Vazdika jeb Mildiņa sagatavojusi īpašu atvadu sveicienu jums, skatītāji, un Skaties.lv piedāvā iespēju arī jums personiski pateikties aktrisei par darbu daudzu gadu garumā seriālā ”UgunsGrēks”.

Atpakaļ uz rakstu

41 komentārs

 • LiLa

  LiLa

  Jūs esat lieliska aktrise! Jūsu tēlojums vienmēr likās ticams un reāls, ne miņas no samākslotības! Un tas sirds siltums, ko izstarojāt Mildiņas tēlā, to jau nevar notēlot, tas sanāk dabiski :) Labestība vienmēr no Jums izstaroja.
 • Lilija.

  Lilija.

  Paldies Mildiņ, jūs bijāt neatkārtojama pavārīte, mēs jums ticējām, ticam ka tiešām esat cilvēks ar lielo burtu.Pietrūks man tevis vakaros, nebūs ko gaidīt pec Bez Tabu.Paldies tev par šiem skaistajiem 11.gadiem.
 • Emīls

  Emīls

  Paldies Mildin par lielisko datbu ugunsgrēkā un neprāta cenā. Tu savu lomu perfekti nospeleleji liels paldies
 • Emīlija

  Emīlija

  Mildiņ, tu biji vislabākā, kopš piedzimu bija neprāta cena, tagad ugunsgrēks, katru darba dienu 20:20, ko darīšu tagad? Ar omi mums tu biji mīļākā varone, kad viņa nomira, es pārņēmu stafeti un vēl joprojām arī viņas vārdā tevi apbrīnoju.:)
 • Līva

  Līva

  Mīļo Mildiņ, liels paldies Tev par pavadītiem gadiem, sezonām un sērijām! Bez Mildiņas " Ugunsgrēks " nebūtu Ugunsgrēks.
  Šī seriāla beigās ir ļoti smagas daudziem faniem, arī man.
  Ļoti skumšu un noteikti vēlreiz un vēlreiz noskatīšos visas sezonas, visas sērijas!
  Liels paldies Ilze Vazdika ❤
 • sancho

  sancho

  Miilaa maaksliniec,dzili paklanos Juusu priekshaa!Paldies Jums!
 • Kristija Zeltiņa

  Kristija Zeltiņa

  Tiešām ļoti žēļpar to ka vbeidzas šis serials! bet jasaka tiesām paldies visiem serialaaktireiem lielupalkdieskadbijāt un būsiet ar mums kopā kautvai šāds serials vairs neies taču sirdī jus paliksiet tie pasi varoni un vai vai kas tada noskana ka juus sevi paradijat serialā "Ugunsgrēks"
 • krista lielaka jusu fane :*

  krista lielaka jusu fane :*

  paldies jums :* jus manu dzivi padarijat skaistaku. es nezinu ka es spesu skatities vairs tv3 ja nebus ugunsgreka ;( tad kad es uzinaju kad si ir pedeja sezona es loti raudaju :( bet es saprotu ka visam ir sakums un beigas. paldies ka bijat ar mani visus sos 11 gadus un padarijam manus darbadienas vakarus skaistakus.. liels liels paldies jums mani milie :*:*
 • ligita

  ligita

  Nu un tad? ja to dara tik meistarīgi, tad tas neskaitās, ka melo!
 • nejja

  nejja

  Sirsnīgs sveiciens Mildiņai un visiem sākotnējā seriāla aktieriem! Paldies par lielisko latviešu aktieru spēli, kur varēju viņus labi aplūkot neapmeklējot teātru izrādes!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.