Komentāri

Jau ziņojām, ka šodien seriālā “UgunsGrēks” varēsit skatīt gadsimta kautiņu, kurā galvenie varoņi būs Pētersonu viesnīcas galva, Ulda Dumpja atveidotais Aivars, un jaunais varonis, kurš pārējiem tēliem pievienojās vien šodien – Latvijas Nacionālā teātra aktiera Ģirta Jakovļeva spēlētais Nikolajs.

Aivars jau kādu laiku lakstojās ap Sibillu, bet arī Krievijā, Omskas pilsētiņā, kur kundze mitinās, viņai ir sava dzīve. Un liela tās sastāvdaļa ir Nikolajs, viņas vīrs un Žeņas tēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nolēmis doties pakaļ savai sirdspuķītei, Nikolajs pieķer, ka viņu jau aplido kāds cits vīrietis. Dodoties savu sieviņu aizstāvēt, jaunais varonis gāž Aivaram pa ģīmi. Kas sekos turpmāk, to uzzināsit jau nākamnedēļ.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl