Vai UgunsGrēkā drīzumā gaidāmas kāzas?

Komentāri
Vai UgunsGrēkā drīzumā gaidāmas kāzas?
Publicitātes foto

Kad šķiet, ar ko gan vēl seriāla UgunsGrēks veidotāji gatavi mūs pārsteigt, nāk atkal jauna nedēļa ar jauniem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem varoņu starpā. No nāves briesmām līdz kāzām – vai tāds būs jaunākās, 15. sezonas moto? Portāls Skaties.lv kā jau katru piektdienu ieskatās kanāla TV3 mājaslapā, kur publiski pieejama seriāla anotācija.

Vadims slēpj Luīzes identitāti

Vakardienas sērijā Felzenbaheru ģimenes vecāko nesagatavotu pārsteidza viņa kādreizējās mīļākās ierašanās Pētersonu viesnīcā. Turklāt ierašanās nebija parasta, bet gan ar skaļu paziņojumu – Liepājas teātra aktrises Madaras Melnes atveidotā Luīze gaidot bērnu no Vadima. Spriežot pēc nākamās nedēļas notikumu apraksta, bagātais vīrs šo ziņu būs uztvēris ļoti mierīgi un pat pretimnākoši. Interesanti, ka vienā no brīžiem, kad abi domās mazulim vārdu, viņus pieķers Felzenbahera sieva Silvija. Protams, atrunāšanās, atrunāšanās galā, kā jau to esam pieraduši redzēt Rafalsona atveidotajā tēlā, un beigu beigās Luīze tiks iepazīstināta kā viņa radiniece. Interesanti, vai Silvija uzķersies uz šiem meliem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Luīze no UgunsGrēka

Gunāru izprecinās jaunajai varonei – vai tiešām?

Ja nepreci mani, tad vismaz vīru man atrodi – aptuveni šāds būs meitenes paziņojums nākamnedēļ. Luīze tiešām ierodas ar joni, un notikumi šeit attīstīsies ļoti strauji, jo kā viens no precinieku kandidātiem tiks izvirzīts Gunārs. Turklāt viss būs ļoti nopietni, jo vienā no sērijām Pētersonu kafejnīcas īpašnieks centīsies tikt vaļā no jaunās māmiņas skavām. Tur pat būs iesaistīts Fēlikss, bet kā tas galu galā beigsies? Vai tiešām Egila Melnbārža atveidotais varonis jau ceturto reizi stāsies altāra priekšā? To uzziniet, skatoties pašmāju populārāko seriālu UgunsGrēks, kā arī lasot portālu Skaties.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl