2 komentāri
Vai Latvijā populārā istabene atgriezīsies savā iepriekšējā darbavietā?
Foto: Skaties.lv

Aizvadīta jau otrā seriāla UgunsGrēks jaunākās sezonas nedēļa, kurā skatītājiem bija iespēja pārliecināties par to, cik dvīņiem tomēr ir viegli spēlēties ar apkārtējo pasauli, īpaši tad, ja vienam no viņiem ir ļoti ļauni nodomi. Arī nākamā nedēļa vēl līdz galam nesola atrisinājumu šajā jautājumā, toties intrigas sāk straujāk vīties ap citiem pašmāju iemīļotā seriāla tēliem.

Fēlikss uzskata, ka Žeņa viņu krāpj!

Kā jau katru nedēļu, portāls Skaties.lv no kanāla TV3 mājaslapas piedāvā publiski pieejamās anotācijas apskatu uz jaunākās nedēļās seriāla UgunsGrēks sērijām. Šoreiz notikumi vīsies ne tikai ap seriāla galvenajiem varoņiem, Marijas Linartes atveidotajām dvīņu māsām – Kristu un Sandiju, bet arī ap kādu pāri, kuru starpā valda pamatīga nesaskaņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan mēs visi labi zinām, ka tā nav, Jevgēņija, kura no sava mīļotā vīrieša Fēliksa gaida pirmdzimto, pēc viņa domām, savu vīrieti krāpj. Fēlikss savā greizsirdībā aizies tik tālu, ka būs ne tikai pilnīgi pārliecināts par to, bet arī uzskatīs, ka šajā “uzpūstajā” afērā iesaistīti ir arī citi viesnīcas dalībnieki, proti, Helēna un Jezups. Vai viņu starpā viss atrisināsies? Un vai Rusaločkai neapniks vīra uzvedība?

Foto: vēsturiski fotoattēli no UgunsGrēka uzņemšanas laukuma

Zentiņu atlaiž no Mare SPA

Kvēlākie seriāla fani jau zina, ka ir pagājis kāds laiciņš, kopš pašmāju zināmākā istabene, Valmieras Drāmas teātra aktrises Regīnas Devītes atveidotā Zenta dažādu apstākļu dēļ savas darba gaitas ikdienā aizvada pie Pētersonu viesnīcas (un arī ģimenes) lielākajiem konkurentiem – Āboliņu ģimenes vadītas Mare SPA Hotel. Taču, spriežot pēc jaunās nedēļas anotācijas, tas, ļoti iespējams, jau drīzumā mainīsies, jo UgunsGrēka lielākajai pļāpai ir plāns, kā atgūt savu veco darbu.

Lai pielabinātos Aivaram, viņa no Olgas Dreģes atveidotās Lidijas nozags kādus svarīgus dokumentus, taču tas viss nenoritēs tik raiti, cik vēlētos, jo Āboliņas kundze viņu pieķers un atlaidīs no darba. Vai tas nozīmē, ka Zentiņa drīz vilks mugurā veco darba formu vai arī paliks vispār bez darba? To noskaidro jau nākamajās sērijās!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl