UZMANĪBU! Noskaidroti 30 labākie ”UgunsGrēka” aktieru konkursā

Uzmanību visiem, kuri pieteicās ”UgunsGrēka” aktieru konkursā! Ir noslēdzies Skaties.lv lasītāju balsojums, un zināmi 30 laimīgie, kuri godīgā balsojumā saņēmuši visvairāk punktu, tādējādi pietuvojoties iespējai iekļūt seriālā ”UgunsGrēks” aktiera lomā.

Atpakaļ uz rakstu

80 komentāri

 • Inga Gredzena

  Inga Gredzena

  Vislatvijas pensionāru sāpe. Kājām min. Tā it kā kāds pajumti būtu atņēmis.
 • @PasernsNor
 • Uvis Strazdins

  Uvis Strazdins

  Ričardam Griezītim jātiek... Čalis visvairāk centās lai tiktu kamēr citi neko nedara, tā kā nav runu vairs!!!
 • Normunds Blauvs
 • inese Āboliņa
 • Rolands Vilinskis

  Rolands Vilinskis

  Balsojums izveidots nepareizi!Pareizi būtu ja cilvēks varētu balsot vienu reizi no sava profila(nevis stundā reizi).....
  Tad mēs redzētu cik cilvēku vēlas redzēt kādu ugunsgrēkā...kur loģika ,ja sabalso par kādu 5000 balsis 300 cilvēki,bet kāds par kuru balsoja 500 cilvēki,tas paliek aiz borta.... Jo svarīgi ir cik daudz cilvēku vēlas kādu redzēt TV .....
  • @Giiirtz

   @Giiirtz

   Nē, diemžēl, svarīgāk ir dabūt augšā lapas apmeklējumu skaitu, kur pie katra apmeklējuma tiek atvērtas reklāmas un iebirst kapeiciņa maciņā. Izdevīgāk ir, ka viens cilvēks atver 5000 reizes, nekā 500 cilveki vienu reizi.
 • Astrīda Dzērve

  Astrīda Dzērve

  Kārtējais pierādījums tam,ka MĒS,parastie cilvēki, LATVIJĀ ESAM SKUDRAS,KUR ZILOŅI MŪS MĪDA KĀJĀM! ...un neprasiet,kādēļ jūs samina,kādēļ no jums tukša vieta palika... Nekad vairs neskatīsimies ne TV3 ,ne ,,UgunsGrēku,,.
 • @ziveleskungs

  @ziveleskungs

  Nu forša atbilde no skatieslv. Atbildēja uz e-pastu (zemāk redzams to, ko rakstīja). Copy&paste un lai mēs aizrijamies ar tiem notiekumiem. Ļoti pretīmnākoši cilvēki skatieslv ir...
  ''Rīgā, 2017.gada 29.martā

  Ar šo informējam par konkursa “Ugunsgrēks meklē aktierus” balsu uzskaiti,
  kā arī atsevišķu konkursa dalībnieku izslēgšanu no dalības konkursā.
  Iesniedzot pieteikumu konkursā, dalībnieki apstiprināja, ka piekrīt konkursa
  mājaslapā https://skaties.lv/aktieri/ izvietotajiem konkursa noteikumiem, kas saistoši visiem tā dalībniekiem.

  Cita starpā konkursa noteikumi nosaka, ka katrs konkursa dalībnieks
  apņemas godīgā veidā piedalīties konkursā, kā arī paredz organizatora tiesības bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulēt dalībnieka konkursa rezultātu gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas gadījumos, ja organizators konstatē apzinātas negodīgas vai neētiskas balsu vākšanas metodes rezultāta uzlabošanai, tai skaitā, nepatiesas informācijas sniegšanu, maldināšanu, viltus sociālo tīklu profilu izmantošanu, esošās balsošanas sistēmas krāpnieciska apiešanu, balsu pirkšanu, masveidīgu surogāt vēstuļu sūtīšanu u.c.

  Šajā gadījumā organizatori informē, ka ir konstatējuši augstākminētās
  darbības konkursa norises laikā un organizatoram saskaņā ar konkursa
  noteikumiem ir tiesības izslēgt dalībnieku no turpmākas dalības konkursā bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka konkursa rezultātus.

  Ar cieņu
  Skaties.lv redakcija''
 • Kitija Alise Štucere

  Kitija Alise Štucere

  Nav forši, galīgi nav forši. Valtu atbalstīja daudzi, bet tagad jūs tā vienkārši izslēdzat ar diezgan maldīgiem pieņēmumiem? Ceru, ka tomēr arī Valtam dosiet iespēju, galu galā topā viņš bija pirmajā vietā.
 • Dzintars Leons

  Dzintars Leons

  Uzskatu ka balsošana vispār nebija vajadzīga. Producenti paši varēja izvēlēties no tiem daudziem pieteikumiem, viņu vēlmēm piemērotākos kandidātus...(jeb vispār izlozes veidā), jo balsojumi NEKAD NAV godīgi. Dēļ tiem daudzi talantīgi cilvēki paliek nepamanīti, tikai tādēļ , ka viņiem nav tik liels paziņu loks, kas sabalsotu.....utt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu, lai komentētu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.