Komentāri
UNIKĀLI FOTO: vēsturiski kadri no uzņemšanas – UgunsGrēka aktieri ir lieli jautrīši!
Foto: Skaties.lv

Par godu seriāla UgunsGrēks 1000. sērijai, portāls Skaties.lv publicēja fotogaleriju ar unikāliem kadriem no pirmo sēriju uzņemšanas laukuma. Tā kā popularitāte bija vērā ņemama, lūk, vēl daži fotoattēli, kuriem jau ir vēsturiska vērtība.

Spriežot pēc šīm fotogrāfijām, cauri gadiem UgunsGrēka filmēšanas laukumā vienmēr valdījusi jautra atmosfēra, un kāpēc gan lai tā nebūtu!? Koķetā Zane Daudziņa laiž danci ar Dailes teātra aktieri Daini Gaideli, citam grimu nepieciešams atjaunot īsi pirms epizodes filmēšanas, citi vienkārši katru brīvu brīdi pozē fotoobjektīvam, piemēram, Valmieras Drāmas teātra aktrise, slavenākās Latvijas istabenes Zentiņas lomas atveidotāja Regīna Devīte. Lūk, ekskluzīvs ieskats, kā aktieriem klājās filmēšanas laukumā pirms daudziem gadiem, kad vēl tapa tikai pirmās sezonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl