UgunsGrēks sola dinamisku 15. sezonas noslēgumu

6 komentāri
UgunsGrēks sola dinamisku 15. sezonas noslēgumu
TV3 publicitātes foto

TV3 seriāls UgunsGrēks ir skatītākais seriāls Latvijas vēsturē, pēc TNS Latvia datiem, septiņu gadu laikā tas ieinteresējis vairāk nekā 87% Latvijas iedzīvotāju. Jauni pavērsieni un notikumi skatītājus sagaidīs arī rudenī, taču 15. sezonas noslēgums, solās būt īpaši dinamisks. Visas sezonas garumā Sandija mēģinājusi tikt vaļā no savas māsas Kristas – nolaupīšana, ieslodzīšana, nomelnošana, kā arī daudzi citi ļauni triki. Vai sezonas beigās māsām izdosies nogludināt savas attiecības vai gluži pretēji? Uzziniet seriāla UgunsGrēks 15. sezonas pēdējā sērijā 19. maijā!

Šīs sezonas centrālie notikumi caurvija Kristas un Sandijas dzīvi. Abas māsas nav augušas kopā un Sandija alkatīgi cer būt vienīgā Āboliņu ģimenes mantiniece. Visas sezonas garumā viņa vairakkārt mēģinājusi māsu nogalināt, kad tas neizdevās, viltniece ķērās pie māsas nomelnošanas. Uz viņas saldās mēles un eņģeļa sejiņas uzķēries ir ne vien Gatis Āboliņš un meiteņu bioloģiskā māte Eva, bet arī ome.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Iepriekšējās sezonas noslēgumā Gatis uzzināja, ka ir tēvs jau pieaugušai meitai. Kā jau seriālā viss ir neparedzams, 15. sezonas sākums Gatim atnesa jaunu sižeta pavērsienu – izrādījās, ka Gatis ir tēvs divām pieaugušām meitām – dvīnēm! Ņemot vērā, ka māsas ir augušas atsevišķi, Kristai un Sandijai nav labas savstarpējās attiecības, iespējamā mantojuma dēļ. Gatis mēģina atrisināt saspīlēto situāciju meitu attiecībās, tomēr viņam tas neizdodas, lai kā arī censtos. Skatītājiem līdz šim pierastais Gatis ar spēcīgo mugurkaulu ir stipri izmainījies – šobrīd viņam ir ”rozā briļļu” periods, jo viņa dzīvē ir ienākusi skolas laika mīlestība, abu meitu māte Eva un, kā mēdz teikt – veca mīlestība nerūs! Vai mīlas plīvurs un ”rozā brilles” Gatim reiz kritīs? To skatītāji redzēs, ja ne šajā, tad nākamajā sezonā,” stāsta Gata lomas atveidotājs, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris.

Cik tālu ir gatava iet māsa pret māsu? Kāpēc viņu māte Eva ir tik vienaldzīga pret savām meitām un viņu attiecībām? Vai tikai viņa pati ir tik ”tīra un pūkaina” par kādu izliekas, vai arī viņai un Grīnbergam ir savi noslēpumi? Kāpēc Āboliņi tic Sandijai nevis Kristai? Edijs vienīgais neuzticas Sandijai, bet nespēj par to pārliecināt savu ģimeni, toties metas palīgā Kristai, lai atmaskotu māsu.

”Es esmu pārsteigts, kur pazudis Gata kādreizējais vērīgums. Grūti pateikt, kas tam ir kļuvis par iemeslu, taču viņš ir pilnībā pievēris acis uz Sandijas netīrajiem darbiem. Un es esmu vienīgais, kurš redz viņas viltīgumu un parāda savu attieksmi! Vienīgi, vai nostājoties pret šo neganto meiteni, es pats sev neiešaušu kājā? Ja nu viņa ņem un mani nogalina? Šī meitene ir spējīga uz visu,” bažas pauž Edija atveidotājs Artūrs Dīcis.

Kādu plānu šoreiz iecerējusi Sandija? Vai Dins būs gatavs klausīt Sandijas pavēles un spēs izdarīt slepkavību? Vai arī Edijam un Kristai izdosies apturēt Sandiju? Vai Intars spēs noskatīties Sandijas ļaunajos plānos pret māsu?

Tas viss un vēl daudzi citi notikumi atklāsies UgunsGrēka pēdējā sērijā, tāpēc nepalaid garām sezonas noslēgumu 19. maijā plkst. 20.20 TV3 un TVPlay!

Foto: jautrība un aizraujošas grimases seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulisēs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl