Ugunsgrēkam 1000! Ekskluzīvi kadri no jubilejas sērijas!

5 komentāri
Ugunsgrēkam 1000! Ekskluzīvi kadri no jubilejas sērijas!
Foto: ekrānuzņēmums

Šī diena ir klāt – seriāls UgunsGrēks piedzīvo vēsturisku mirkli, jo tas kļūst par pirmo, kas sasniedzis 1000. sēriju. Šodien kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvās būt klāt šajā brīdī, un arī portāls Skaties.lv saviem lasītājiem ļauj ekskluzīvi ieskatīties šīs dienas epizodes kadros.

Kas notiks UgunsGrēka 1000. sērijā?

Sandija nesaprot Dāvida izturēšanos. Dāvidam ”Kristas” uzvedība liekas dīvaina. Jevgēņija melo Fēliksam par to, kā pavadīs vakaru. Intars ir greizsirdīgs uz Dāvidu. Fēlikss taisās apmeklēt dzīvās mūzikas vakaru, Jezups cenšas Fēliksu aizkavēt. Sandija melo Gatim par to, kas noticis ar viņa pārskaitīto naudu. Fēliksu pārsteidz kafejnīcā ieraudzītais. Krista atklāj, kurš viņu nolaupījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

 • zigrīda
  +2 +2 0

  zigrīda

  Tikai nekādu slepkavību.Lai sagūstītājs iemīlas Kristā un beidz mocīt to.
  Dāvidam un mātei arī vajadzētu saprast kā ir patiesībā.
 • krista zarina
  0 0 0

  krista zarina

  ugunsgreks krista david iemilas uldis dumpis llze vazdika feliks gunars aldis putinins magda Helena jevgenija delefi kuku muzikas tv3 sveiciens jezups dzimsanas dienas February 2016 daudz laimes
 • zelča
  0 0 0

  zelča

  Kaut ātrāk tā epopeja ar Kristu un Sandiju beigtos. Apnicīgi tie skuķi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl