2 komentāri
UgunsGrēka pēdējā nedēļa ir klāt – 15. sezonas kāpumi un kritumi!
Publicitātes foto

Šodien, 16. maijā, pašmāju mīlētākais seriāls UgunsGrēks uzsāk savu pēdējo četru sēriju finiša spurtu uz 15. sezonas lielo noslēgumu, kas mūs sagaida jau ceturtdien kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay. Piedāvājam nelielu ieskatu aizvadīto 60 sēriju spilgtākajos notikumos, kas tad mūs pavadījuši no 1. februāra līdz pat šai dienai.

Līdz šodienai aizvadītas 60 sērijas, kurās notikumu bijuši vairāk, nekā cilvēks spēj aptvert. Tieši šā iemesla dēļ portāls Skaties.lv piedāvā pārskatāmu sarakstu ar spilgtākajiem šīs sezonas notikumiem seriālā UgunsGrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

UgunsGrēka 15. sezonas notikumu retrospekcija

 • UgunsGrēks uzsāk savu 15. sezonu, 1. sērija – tie, kas atceras, 14. sezonas izskaņā ļaunā dvīņu māsa Sandija sagūstīja savu dvīņu māsu, seriāla galveno varoni Kristu. Pirmajā sērijā viņa vēlējās, lai Intars no Kristas noskaidro banku kartes PIN kodu un internetbankas lietotājvārdu un paroli. Savukārt Zentai nagi niezēja tik stipri, ka viņa sabojāja Lidijas svarīgos dokumentus, par ko vēlāk arī dabūja samaksāt ar savu darba vietu.
 • UgunsGrēkam 1000!, 3. sērija – pirmo reizi Latvijā ražotu seriālu vēsturē kāds no tiem sasniedz sēriju skaitu, kas rakstāms ar četriem cipariem. Tieši tā, UgunsGrēks laida klajā savu nu jau 1000. epizodi, kurā turpinās Sandijas iefiltrēšanās Pētersonu viesnīcas iemītnieku dzīvēs kā nolaupītajai Kristai, savukārt, Fēlikss ar Jevgēņiju turpina dzīvoties pārpratumu gūzmā.
 • Lidija no darba Mare SPA viesnīcā atlaiž Zentu, 10. sērija – un ne par ko citu kā zagšanu. Svarīgie dokumenti izrādījās nozīmīgi, un Āboliņu ģimenes vecākā locekle nevarēja atļauties viņu paturēt darbā.
 • Sandija paziņo Intaram, ka ir jānogalina Krista, 12. sērija – noslēdzot trešo seriāla UgunsGrēks 15. sezonas nedēļu, Krista nāca klajā ar skaļu paziņojumu, ka viņas vēl tolaik mīļotajam vīrietim ir jānogalina viņu gūsteknis.

Foto

 • Zenta atgriežas darbā Pētersonu viesnīcā, 15. sērija – iepriekšejā sezonā Zenta pēc ilgu gadu pārtraukuma nomainīja savu darba vietu no Pētersonu viesnīcas uz konkurentu – Āboliņu ģimenes – lolojumu Mare SPA. Šai īsajai ērai pienāca gals, un Aivars pieņēma viņu atpakaļ darbā. Tiesa, uz pusslodzi, jo uz šo vietu jau cierēja Magda. Zenta ar to nebija mierā…
 • Sandija atkal cenšas nogalināt Kristu, šoreiz gandrīz izdodas, 16. sērija – ja trešās nedēļas izskaņā viņa paziņoja, ka tas jāizdara, tad ceturtās nedēļas noslēdzošajā sērijā viņa to izdarīja. Vismaz viņai tā šķita. Savai miesīgajai māsai uzmaucot maisu galvā, Sandija gribēja, lai viņas dzīvība izdziest, taču pārpratuma pēc un ne bez Intara palīdzības tas nenotika.
 • Zenta iesit Magdai ar gludekli pa galvu, 18. sērija – neizturējusi konkurenci par istabenes darba vietu Pētersonu viesnīcā, Zenta ķeras pie radikāliem soļiem, viņa Magdai dod ar gludekli pa galvu. Spriedze tikai pieaug…
  Krista tiek brīvībā no Intara un Sandijas ieslodzījuma, 25. sērija – Intaram jau sen priekšstats par Sandiju mainījies, un pāri visam vēl Krista viņam aizrunā ausis. Beigu beigās puisis tomēr ieslodzījumā turēto dvīni palaiž brīvībā, kas aizsāk nebeidzamu cīņu par vietu zem saules.
 • Seriālā parādās Eva un Teodors, 29. sērija – seriālā ienāk Teodors Grīnbergs un Eva, Gata bērnības dienu mīlestība. Jau pirmajās sērijās sieviete parāda savu īsto darbu, gatava savaldzināt bagāto Āboliņu ģimenes pārstāvi, par ko, protams, necik mierā nav Dana, kas vēl tajā brīdī bija viņa līgava.
 • Gados jaunajai Aņai veidojas mīlas sakars ar vecāku vīrieti, Viktoru, 34. sērija – šīs bija pirmās lielās galvassāpes Felzenbaheru ģimenei, īpaši Aņas vecākiem Donātam un Helēnai.
 • Viesnīcā ierodas Elīna un paziņo, ka ir stāvoklī no Dāvida, 45. sērija – ļoti īsā brīdī seriālā parādīsies divas jaunkundzes, kas klajā nāks ar paziņojumiem, ka ir bērna gaidībās no dažādiem UgunsGrēka vīriešu kārtas pārstāvjiem. Pirmā ir Elīna, kuru uzpirkusi Sandija, lai vēl vairāk sajauktu gaisu ap viņa un Kristas attiecībām. Beigu beigās tā, protams, neizrādās taisnība.
 • Seriālā atgriežas Vadima senā brūte, istabene Luīze, kura gaida bērnu no Vadima, 48. sērija – lūk, šī dāma sagrieza īstu virpuli ap sevi 15. sezonas izskaņā. Nepietiek ar to, ka ierodas un paziņo, ka gaida bērnu no Felzenbaheru ģimenes galvas, kā arī nāk klajā ar interesantu paziņojumu – viņa Silvijai neko neteiks, ja vien Vadims atradīšot viņai vīru.
 • Helēna cenšas sev padarīt galu, 56. sērija – Luīzes bērns sacēla pamatīgu vētru, vienā brīdī pat Helēnai šķita, ka viņas dārgais vīriņš Donāts ir tēvs, un centās padarīt sev galu nošaujoties.
 • Luīze dzemdē kāzu laikā, 57. sērija – Vadims Luīzei piemeklēja vīru – Gunāru, kurš jau ceturto reizi bija gatavs stāties altāra priekša. Tiesa, pats pret savu gribu, taču viņam savā ziņā noveicās, jo ceremonijas laikā sākās… dzemdības.
 • Sandija gatava nogalināt nogalināt visu Āboliņu ģimeni, 60. sērija – Sandija ir gatava uz visu, lai kļūtu par Āboliņu ģimenes lielā pūra mantinieci, un UgunsGrēka priekšpēdējās nedēļas sērijā nāca klajā ar paziņoju, ka gatava slepkavot. Pirmā sarakstā būšot Lidija.
 • Sākas pēdējā seriāla UgunsGrēks 15. sezonas nedēļa – Iemīļotie varoņi cīņā par savu laimi gatavi spēlei uz visaugstākajām likmēm, bet kur kāds vinnē, kāds arī zaudē… iespējams, visu! Kuš… To, kādi notikumi sezonas noslēgumā satricinās dzīvi UgunsGrēkā, katram skatītājam jāatklāj pašam!

TOP komentāri

 • paija
  +2 +2 0

  paija

  Seriāls ir seriāls un nav nopietni ņemams. Un tomēr man nešķiet pareizi, ka šajā seriālā, ko skatās arī bērni, cilvēku "novākšana" ir parādīta kā normāls veids, kā risināt savas problēmas. Sandija ir gatava nogalināt cilvēku tikpat viegli kā nosist odu. Un neviens viņu neaptur un nenosoda. Itkā tas būtu normāli!
 • klikijs
  +1 +1 0

  klikijs

  Vai ne!? Atceries, kā Edijs toreiz novāca Āboliņu ģimenes šoferi? Tas tika izdarīts tik mierīgi, cik aizmirsts, un tagad viņš ir labiņais.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl