Komentāri

Pašmāju seriāla “UgunsGrēks” fani var būt mierīgi – skatītāju iemīļotā Mildiņa būs dzīva.

Jaunākajā sērijā Luīze un Annija šausminās par iepriekšējā dienā notikušo nelaimes gadījumu – Koļa, vēlēdamies pārsteigt Mildu ar dāvanu, sajauc dzintaru ar fosforu un apdraud Mildas dzīvību. Mildiņa nonāk slimnīcā ar apdedzinātām rokām, bet viņai briesmas vairs nedraud.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gunāram rodas problēmas virtuvē. Eva izmanto situāciju, lai izpētītu Gata telefona saturu. Kaspars un Annija noslēdz pamieru un ir spiesti strādāt kopā virtuvē. Abi izrādās labs tandēms.

Megija saņem no Evas naudu un aktīvi iesaistās Danas likvidēšanas plānos. Viņai par labu samaksu palīdz otra kazino meitene Jana.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl