FOTO: Seriāla UgunsGrēks atmiņu fotoalbums!

4 komentāri
FOTO: Seriāla UgunsGrēks atmiņu fotoalbums!
Foto: seriāla UgunsGrēks publicitātes foto

Seriālam UgunsGrēks rit jau 16. sezona! Ir bijuši daudzi notikumi, mīlas trīsstūri, amizantas situācijas un joki. Kas to lai visu atceras?! Tāpēc Skaties.lv piedāvā Tev apskatīt UgunsGrēka atmiņu fotoalbumu no kādreizējo seriāla notikumu epizodēm.

Laiks iet un daudzas brīnišķīgas atmiņas, kas bijušas mūsu dzīvē, palēnām izplēn. Taču pakavēties atmiņās dažreiz ir tik interesanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī seriāls UgunsGrēks ir teju kā cilvēks – ar saviem piedzīvojumiem, stāstiem, pārdzīvojumiem un personāžiem jau 16 sezonu garumā. Tāpēc piedāvājam Tev apskatīt Ugunsgrēka atmiņu fotoalbumu ar daudzām senām un, iespējams, jau aizmirstām un tomēr košām epizodēm!

Atceraties Leonu? Un diemžēl pāragri aizgājušo Mārtiņu Freimani? Un daudzus cits aktierus, kas savulaik mūs priecēja UgunsGrēkā!?

Skaties UgunsGrēka atmiņu fotoalbumu!

TOP komentāri

 • ...
  0 0 0

  ...

  Skatīties jau varētu, ja vien veidotāji piedomātu par to kā skrien laiks un kā seriāla varoņiem mainās vecums. Tas taču nestāv uz vietas. Un, starp citu, reizēm tur notiek pilnīgi neloģiskas lietas.
 • Hedviga
  0 0 0

  Hedviga

  Vispār jau Aivaram un Mildai patlaban būtu jābūt simtgadniekiem, ja rēķina pēc Ieviņas vecuma...
 • asais

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl