7 komentāri
UgunsGrēka 15. sezona startēs 1. februārī!; kas tajā sagaidāms?
Publicitātes foto

Līdz šim Sandijas pūliņi netrāpīja desmitniekā – nekādi neizdevās novākt no ceļa Kristu, tāpēc radies jauns plāns! Plāns, kurā Sandija ieņemtu Kristas vietu… Jā, vizuāli abas māsas ir līdzīgas, taču vai raksturā? Vai tiešām savtīgā Sandija spēs kļūt par stipro un godīgo Kristu? Skatieties UgunsGrēks jauno – piecpadsmito – sezonu jau 1. februārī – no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: ”Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr pirmie soļi ir tie pareizie, un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

15. sezonā Kristai ir sakrājies ļoti daudz jautājumu. Krista ir neizpratnē par to, kas viņai vēl ļaunu, kam un kāpēc viņa pārskrējusi ceļu. Krista pat nezina, ka viņai ir māsa… To nezina arī citi viesnīcas iemītnieki, jo tā, iespējams, būtu cerība, ka Sandija tiktu atmaskota. Vai tiešām apkārtējie nepamanīs, ka ar Kristu kaut kas nav kārtībā – ka nav vairāk jaukās meitenes Kristas? Tāpat šajā sezonā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – kā noslēgsies Sandijas cīņa par naudu un varu? Kādas būs Kristas izredzes izdzīvot? Būt atkarīgai no nežēlīgas māsas rīcības, var izrādīties bīstami! Tas viss UgunsGrēka 15. sezonā, kas atgriežas ar jauniem pavērsieniem un interesantiem notikumiem.

Foto: dzīve seriāla UgunsGrēks aizkulisēs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl