Tā NAV taisnība! Izplatītas nepatiesas baumas par iespējamo “UgunsGrēka” atgriešanos TV ekrānā

4 komentāri
Tā NAV taisnība! Izplatītas nepatiesas baumas par iespējamo “UgunsGrēka” atgriešanos TV ekrānā
Skaties.lv

Nevienam nav noslēpums, ka mediju pasaulē savu vietu zem saules izcīnījušas viltus ziņas (angliski – “fake news”), un šī sērga skārusi arī skatītāju iemīļoto seriālu “UgunsGrēks”. Apšaubāmi interneta avoti publicējuši vairāku nepatiesu rakstu sēriju, ka rudenī tas atgriezīsies kanālā TV3. Diemžēl tā nav tiesa.

Aicinām neuzķerties uz šīm baumām, jo portāls Skaties.lv ar apstiprinājumu no seriāla veidotājiem oficiāli paziņo, ka “UgunsGrēka” turpinājums nav gaidāms! Atgādinām, ka rudenī skatītājus priecēs tādi šovi kā “X Faktors”, “Saimnieks meklē sievu”, “Īstie veči” u.c., kā arī sagaidāms pārsteigums seriālu žanrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāls “UgunsGrēks” noslēdzās 19. maija vakarā ar svinīgu pasākumu kinoteātrī “Splendid Palace”, kur pēdējā sērijā tika izrādīta uz lielā ekrāna. Pēc lielā fināla seriāla veidotāji sveica visus aktierus, kā arī filmēšanas grupu, bet vakars tika aizvadīts jautrā gaisotnē ar kūku, šampanieti un sarunām.

Foto: “UgunsGrēka” noslēguma ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl