Mums ir laimīgie! Kas uzvarēja seriāla ”UgunsGrēks” ekspertu pēdējā viktorīnā?

4 komentāri
Mums ir laimīgie! Kas uzvarēja seriāla ”UgunsGrēks” ekspertu pēdējā viktorīnā?
Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Ir noslēgusies seriāla ”UgunsGrēks” ekspertu viktorīnas trešā – noslēdzošā – kārta, un esam gatavi paziņot trīs uzvarētājus, kas dosies uz seriāla fināla sērijas balli, kā arī labumu groza uzvarētāju.

Tātad, skanot tremolo, paziņojam, – trīs laimīgie, kas dosies uz seriāla GRAND FINALE, ir: ielūgumu uz pasākumu saņem Kristiāna M., Alise G. un Jānis R.! Bet gardumu grozu no ”Jacobs Creek” saņem Nora R.! Ugunīgi sveicieni uzvarētājiem un Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem! Bet visiem pārējiem dalībniekiem, un Jūsu bija daudz, sakām lielu paldies par dalību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un neaizmirstam, jau šajā piektdienā mūs gaida visu noslēpumu un intrigu atrisinājums, jo TV3 plkst. 20.20 varēsim skatīties ”UgunsGrēka” lielo noslēguma pasākumu – ar zvaigznēm, viesiem, slavenībām un, protams, pašu galveno – pēdējo seriāla sēriju!

Savukārt, ja vēlies pārbaudīt, cik liels seriāla eksperts Tu esi, izpildi viktorīnu!

Ekspertu viktorīna I

Ekspertu viktorīna II

Ekspertu viktorīna III

Starp citu, daži veiksmīgie “UgunsGrēka” fani pagājušajā nedēļā devās uz pēdējās sērijas filmēšanu. Kā viņiem tur veicās, skaties šeit!

TOP komentāri

 • Fane
  0 0 0

  Fane

  Esmu gribējusi satikties ar katru no Ugunsgrēka varoņiem, bet nu sanācis tā ka, viņus satieku tikai vakarā - TV! Man viņu ļoti pietrūks, it sevišķi: Zentiņas! :) Un protams arī visi pārejie! Viņi visi bija savā elementā!!!:):):):)
 • IZABELLA
  0 0 0

  IZABELLA

  Ak,Dievs! Mana sirds jūt - uzvarētāju sarakstā bija jābūt manam vārdam. Es taču tā gribēju laimēt un tikt uz to ballīti, bet manas cerības sadega kā ugunsgrēkā - uzkārās dators! Tā ir vistīrākā neprāta cena par to , ka nopirku lietotu datoru. Nu salauzi, Tu, "Ugunsgrēk" , manu sirdi!
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Apsveicu uzvarētājus!
  Nelaimēju konkursā- nu nekas, atvadu ballīti no sava mīļākā seriāla varu uzrīkot arī pie sava tv :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl