Sandija turpina melot un tīt visu pasauli ap pirkstu!

6 komentāri

Brīdī, kad Krista atkal parādījusies pie apvāršņa, kas notika pagājušās sērijas izskaņā, šķita, ka nu Sandijai vairs nav, kur mukt, bet rādās, ka blondais grēks caur meliem spēs izsprukt no nepatikšanām. Lai gan šīs dienas sērijā parādīsies likumsargs Indulis…

Sandiju šokē atklājums, ka Krista ir dzīva. Aivars ir norūpējies par Magdu un iedod viņai naudu taksometram, lai Magda tiktu mājās. Krista netic Dāvidam, ka viņam ar Sandiju nekā nav bijis. Sandija dusmojas uz Intaru. Dāvids cenšas pierunāt Kristu izsaukt policiju, Krista to nevēlas darīt. Aivars vienojas ar Gunāru, ka Magdai alkoholu kafejnīcā vairs nedos. Viesnīcā ierodas Indulis. Kristu pārsteidz Sandijas meli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

TOP komentāri

 • pfff
  +5 +5 0

  pfff

  Seriāls kļūst nebaudām, jo ļaunais visu laiku uzvar labo. Tāda sajūta, ka tās scenāristes ir sadistes, jo liek ciest labakiem varoņiem, bet sliktie varoņi pat nesaņem pēc nopelniem.
 • katte
  +4 +4 0

  katte

  Varbūt vienreiz noņemiet tos Magdas dzešanas skatus.nekko citu neredz.kā dzer.vai Fēliksa apsēstību ar kaut kādu pūru taisīšanu.vienkārši murgs.vai tiešām nevar nekko normālu izdomāt.Un to neaptēstos policist Induli priekšgala.Zenta ar palikusi kaitinoša.
  šo seriālu skatāmies arī mans 8.gadīgais dēls,cik var skatīties šo murgu.
 • Indulis
  +2 +2 0

  Indulis

  Nu tad tu savai 9 gadigai meitai liedz skatities so serialu un visi kam berni ari dariet to nu cik var to nevar radit to tapec kad berni skatas sviests kaut kads ar jums vecakiem ok ta alkahola lietosana un tas zales ir parspileti ugunsgreka bet ko tad radit ja nav ko citu paradit:D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl