8 komentāri
Producente: UgunsGrēks nebūs mūžīgs, kaut kad jau tas beigsies!
Foto: Kaspars Krafts/F64

Šī nedēļa ir seriāla pēdējā nedēļa, vismaz 15. sezonai. Taču faniem iesakām nenokārt galvas, jo portālam Skaties.lv UgunsGrēka producente Baiba Saleniece atklāja, ka seriāls vēl būs, kā arī atklāja pāris netiešu pavedienu par nākamo sezonu, kā arī, protams, lielo finālu, kas sagaidāms jau ceturtdien!

Pēdējā laikā tomēr kādam ik pa laikam sanāk palaist baumas, ka šī ir UgunsGrēka pēdējā sezona. Pati mums personīgi apstiprinājāt, kā tās ir tikai un vienīgi baumas. Varbūt jums ir vīzija, cik sezonu tad vēl redzēsim pašmāju populārākajam seriālam?

Zini kā, protams, mēs nepretendējam uz Santa Barbaru, tas nekādā gadījumā nav mūsu mērķis. Viss jau, godīgi sakot, atkarīgs no skatītājiem pašiem – kamēr viņiem patiks, tikmēr droši vien arī taps nākamās sezonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vai ir jau vīzija jaunajai sezonai?

Īstenībā pašlaik vienīgā skaidrība ir tā, ka seriālam būs tiešais turpinājums – ne pēc mēneša, ne pēc pieciem, ne desmit gadiem, bet viss turpinās ritēt savu gaitu ar tiem pašiem varoņu vecumiem. Šobrīd gan scenāristi atpūšas – ievelk elpu pirms jaunā cēliena, lai būtu, ko filmēt, un būtu, ko rādīt. Tāda precīza vīzija par konkrētiem notikumiem vēl nav iezīmējusies, bet galvās jau šis tas ir…

Foto

Iedvesmas rašana 16. un turpmākajām sezonām atšķirsies no tā, kā domājāt scenāriju UgunsGrēka pirmajām sērijām?

Baigi grūti atbildēt. Ja mēs runājam par scenāriju, tur lielu izmaiņu nebūs – viss būt tāpat kā iepriekš, bet ideja ir varbūt citas lietas samainīt, piemēram, mūzika, jo tā arī ir svaiga elpa. Varu atklāt, ka jau notiek pārrunas ar vienu otru slavenību, kas varētu sakomponēt un iedziedāt to, kas varētu skanēt katrā mājā darba dienu vakaros.

Nesen solījāt dinamisku seriāla noslēgumu! Varbūt varat atklāt nedaudz vairāk, ko skatītājiem gaidīt no sezonas noslēguma?

To atklāt nekad negribas, un tagad arī vairs trīs sērijas tikai palikušas. Domājams, tiem, kas skatās, jau vakardienas sērija deva lielu pavedienu finālam, jo atklājās, ka Eva spēlē dubultu spēli, un beigu beigās ar savu vīru Grīnbergu ir uz vienu roku. Varu pateikt priekšā, ka tas bija viens āķis. Bet atklāt, kas tur beigās notiks? Tas jau vairs nebūs interesanti!

Kas ir interesantākā/smieklīgākā vieta, kur prātā ienācis – jā, šāds varonis mums vēl nav bijis!?

To smieklīgo tēlu mums pēdējā laikā ir mazāk, vairāk uz tiem ļaundariem velk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – kā ir ļaundaris, tā seriālā parādās lielāks asums, un asums ir tas, kas skatītājam interesē. Ar tiem smieklīgākajiem pēdējā laikā nav sanācis strādāt, bet domājam, ka smieklīgie varoņi varētu būt uz nākamo sezonu. Arī tas ir neliels pavediens, vai ne!?

Atskaitot epopeju ar aktieri Antonu Zamišļajevu, vai kāds no aktieriem kādreiz ir apvainojies, ka viņu nogalina vai kāda cita iemesla dēļ nācies pamest seriālu?

Nē, parasti aktieri saprot, ka katrai lomai ir sākums un katrai pienāk savas beigas. Tā nav viņa vaina, tas vienkārši ir kopējā kontekstā, un reizēm ir jāgriež sāpīgajās vietās, lai ilgstoši procesu varētu risināt. UgunsGrēks nebūs mūžīgs, kaut kad beigsies, to mēs saprotam. Un to saprot arī operatori, scenāristi, tehniskie darbinieki un visi pārējie. Tas nebūs viegli, bet ko darīt, tāda ir dzīve.

Vai bieži skatītāji sūta vēstules ar saviem ieteikumiem UgunsGrēka nākotnei?

Es neteiktu, ka ļoti bieži. Biežāk fani vienkārši grib paviesoties studijā, bet vairāk cilvēki raksta man “feisbukā” vēstules ar dažādiem ieteikumiem. Dažkārt pamanu pēc vairākiem mēnešiem, jo neesmu īpaši aktīvs Facebook apmeklētājs. Bet, ja runājam par notikumu attīstību, katram savs redzējums, visiem jau nekad neizpatiksi.

Novēlējums skatītājam pirms 16. sezonas pēdējās nedēļas!

Lai jums visiem jauka vasara, atpūtieties no Ugunsgrēka un pabaudiet kaut ko citu! Un tad jau tiekamies UgunsGrēka jaunākajās sērijās!

TOP komentāri

 • ugunsgreks
  +4 +4 0

  ugunsgreks

  Noovaciet ludzu to Zentu, es vairs nevaru skatities ka vina visu laiku tiek sveikaa cauri
 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Nevis labs, bet , stulbuma un ļaunuma iemiesojums ir šis seriāls. Tikai meli, naudas un mantas kāre. Daļeji skatos, jo nav jau ko skatīies. Biju domājusi, ka beidzot šis murgs beigsies. Laikam tad, kad viss personazs tajā bus piebeigti.
 • Ieva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl