Pirmie soļi ekrānā un jau rozā apakšveļā! Intervija ar jauno ”UgunsGrēka” zvaigzni Anci Muižnieci

Šonedēļ iesākās seriāla “UgunsGrēks” fināla sezona, kurā savu debiju piedzīvoja uzreiz trīs aktieri. Divi no tiem attēlo varoņus, kas ar skatītājiem, visticamāk, pavadīs kopā līdz pat pašām uzvarošajām beigām. Sarunā ar portālu Skaties.lv jaunā aktrise Ance Muižniece, kura spēlē vienu no jaunajiem varoņiem – Anniju, atzīst, ka ilgi nedomāja – filmēties seriālā vai nē, bet piekrita gandrīz uzreiz.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Anonīms
  • Anna Leda

    Anna Leda

    Kurs veido stilu?? Ka var uzvilkt aktieriem kaut ko tadu? Sporto omishu cepuree no 80'?? Tiesam? Feliksam jau cik gadus viens un tas pats krekls. "Miljonariem" seriala ir tikai vienas drebes
    Vai tiesam nevar sarunat atbalstitajus ar vairakiem veikaliem vai vismaz piecelties un aizvilkties uz to vienu veikalu pec vairakam drebem lai aktieriem ir ko mugura vilkt? Visi peec pamulkiem!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.