Komentāri
Nākamnedēļ UgunsGrēkam pēdējā nedēļa – vai arī šoreiz kādam būs jāmirst?
Publicitātes foto

Šīs sezonas centrālie notikumi caurvija Kristas un Sandijas dzīvi. Abas māsas nav augušas kopā, un Sandija alkatīgi cer būt vienīgā Āboliņu ģimenes mantiniece. Visas sezonas garumā viņa vairakkārt mēģinājusi māsu nogalināt, kad tas neizdevās, viltniece ķērās pie māsas nomelnošanas. Uz viņas saldās mēles un eņģeļa sejiņas uzķēries ir ne vien Gatis Āboliņš un meiteņu bioloģiskā māte Eva, bet arī ome. Un vakardienas sērijā atklājās, ka tieši Lidija būs Sandijas nākamais mērķis.

Kādu plānu šoreiz iecerējusi Sandija? Vai Dins būs gatavs klausīt Sandijas pavēles un spēs izdarīt slepkavību? Vai arī Edijam un Kristai izdosies apturēt Sandiju? Vai Intars spēs noskatīties Sandijas ļaunajos plānos pret māsu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Iepriekšējās sezonas noslēgumā Gatis uzzināja, ka ir tēvs jau pieaugušai meitai. Kā jau seriālā viss ir neparedzams, 15. sezonas sākums Gatim atnesa jaunu sižeta pavērsienu – izrādījās, ka Gatis ir tēvs divām pieaugušām meitām – dvīnēm! Ņemot vērā, ka māsas ir augušas atsevišķi, Kristai un Sandijai nav labas savstarpējās attiecības, iespējamā mantojuma dēļ. Gatis mēģina atrisināt saspīlēto situāciju meitu attiecībās, tomēr viņam tas neizdodas, lai kā arī censtos. Skatītājiem līdz šim pierastais Gatis ar spēcīgo mugurkaulu ir stipri izmainījies – šobrīd viņam ir ”rozā briļļu” periods, jo viņa dzīvē ir ienākusi skolas laika mīlestība, abu meitu māte Eva un, kā mēdz teikt – veca mīlestība nerūs! Vai mīlas plīvurs un ”rozā brilles” Gatim reiz kritīs? To skatītāji redzēs, ja ne šajā, tad nākamajā sezonā,” stāsta Gata lomas atveidotājs, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris.

Vai sezona noslēgsies ar to, ka kās mirs? To noskaidro jau nākamnedēļ, sekojot līdzi portālam Skaties.lv, kā arī skatoties jaunākās (un šīs sezonas pēdējās) sērijas video vietnē TVPlay un kanālā TV3.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl