Komentāri
Ko ekrānā neparādīja: aktieru līksme un emocijas ”UgunsGrēka” fināla filmēšanas aizkulisēs
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ar fantastiskām dubultkāzām noslēdzies seriāls ”UgunsGrēks”, kas bija kļuvis par lielas tautas daļas ikdienas sastāvdaļu neskaitāmu gadu garumā. Skaties.lv viesojās Bīriņu pilī fināla filmēšanas laikā un piedāvā apskatīt kadrus, ko ekrānā neparādīja.

Seriāls fināls pārspēja visas fanu cerības. Tas beidzās ar skaistām dubultkāzām – apprecējās Zenta ar Induli un Gatis ar Danu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaistās fināla sērijas filmēšanā Bīriņu pilī valdīja patiesi sirsnīgs noskaņojums – kā īstos svētkos. Komanda no visas sirds izmantoja iespēju visi kopā kameru priekšā pēdējo reizi kārtīgi izsmieties un izdauzīties. Zentiņas līgavas pušķis bija jāmet vairākas reizes, kas izvērtās par varen lustīgu atrakciju!

Vienvārdsakot – jāredz pašam!

Foto: fināla sērijas aizkadri

Seriāla izskaņā nosūti savus sveicienus aktieriem!

Sveicienu Mildiņai sūti šeit!

Sveicienu Helēnai sūti šeit!

Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

Sveicienu Gunāram sūti šeit!

Sveicienu Lidijai sūti šeit!

Sveicienu Fēliksam sūti te!

Sveicienu Aivaram sūti te!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl