1 komentārs
Jauniešu mīlestība un Danas nedienas turpinās – “UgunsGrēka” sērija noslēdzas ar… slepkavību?
Foto: ekrānuzņēmums

Ja kādam šajā seriālā neveicas, tad tā pavisam noteikti ir Dana. Tas skaidrojams ar to, ka sev kā ienaidnieku ieguvusi Evu. Iemeslu jau mēs visi zinām, un tas ir “UgunsGrēka” seksapīls Gatis. Šodienas sērija noslēdzas ar milzu jautājuma zīmi.

Šodien seriāla “UgunsGrēks” fani bija liecinieki ļoti aizraujošai sērijai – kā zināms, iepriekšējās sērijās Ievas Pļavnieces atveidotā Eva nolīgusi Karīnas Lučiņinas spēlēto Megiju, lai viņa uz Danas iecienītās lūpu krāsas “uzspiež” indi, kas arī tika veiksmīgi izdarīts. Visu šodienas sēriju abas mēģināja noskaidrot, vai tā iedarbojusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli tam turpina attīstīties abas jauniešu – Kaspara (Āris Matesovičs) un Annijas (Ance Muižniece) – interesantās attiecības. Pētersonu viesnīcas galva, Ulda Dumpja tēls Aivars palūdza puisim aizvietot Mieriņu, kurš sasirdzis. Tā kā Annija bija parādā viņam vienu pakalpojumu, Kaspars lūdza meiteni sastādīt kompāniju. Viss noslēdzās pankūku ballītē un kārtējā mēģinājumā bučoties, taču jaunkundze neparko nepiekāpjas.

Tad jau klāt bija arī sērijas noslēgums, kurā bija skaidrs, ka Evas un Megijas plāns strādā nevainojami – Līgas Zeļģes atveidotās Danas ķermenis atkal uzņēmis vielas, kuras nespēj pārstrādāt, pakrita nespēkā viesnīcas gaitenī. Vai tas nozīmē, ka viņa atkal gulēs uz nāves gultas?

To un daudz ko citu uzzini jau nākamnedēļ seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonas jaunākajās sērijās kanālā TV3, kā arī video vietnē TVPlay.

Foto: Pētersonu viesnīca bez tās galvenajiem varoņiem

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl