6 komentāri
Iespējams, slavenākā “UgunsGrēka” aktieru konkursa dalībniece – meitene, kura izglābusi ap 400 kaķu
Foto: privātais arhīvs

Pavisam nesen vispasaules izklaides grandi “Bored Panda” un “9gag” izkausēja pat visvēsākās sirdis, nopublicējot stāstu par Zandu, kura savu atpazīstamību izpelnījusies ar bezpalīdzīgu kaķu glābšanu. Nu viņa piedalās arī seriāla “UgunsGrēks” producentu un portāla Skaties.lv izsludinātajā aktieru konkursā.

Izpratne par kaķiem – no dzīves

Zandai Indriksonei ir ļoti laba sirds, jo kopš brīža, kad pirms diviem gadiem paglābusi savu pirmo runci, pateicoties viņai ap 400 kaķu jau raduši sev vai nu jaunas mājas, vai izrauti no nāves gultas. Arī seriālā viņa padomā, ka varētu kādam palīdzēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais solis, kas tiek veikts kaķu glābšanas operācijās, – novērtēt, vai viņas spēkos ir kaķim palīdzēt. “Mēģinu saprast, vai dzīvnieks ļaujas, lai viņam palīdzu, jo ir bijusi pieredze, kad cenšos situāciju vērst uz labu, bet kaķītis “nedodas rokās”,” skaidro Zanda.

Nākamais solis – jādodas pie veterināra, kurš atrasto dzīvnieku atbluso, nosaka vecumu, kā arī veselības stāvokli. Tālāk likteņa varā pamestais nonāk pie viņas vai viņu draugu mājās. “Laika gaitā esmu sev apkārt sakrājusi domubiedrus, kas pēc iespējām palīdz ar pagaidu mītni, kamēr attiecīgajam kaķim atrodam mājas. Pie mums mazie zvēri paliek laika posmā no pusstundas līdz pat mēnesim – atkarībā no tā veselības stāvokļa un cilvēku atsaucības,” tā Zanda.

Viņa Latvijas Universitātē studē Vadības zinības, bet savu brīvo laiku velta mazo radību glābšanai. Interesanti, ka, kā viņa pati saka, “īstais kaķītis pie viņas vēl nav atnācis”, kas kalpo par iemeslu, kāpēc pašai mājās nav sava dzīvnieka. “Studijas, darbs, kaķu glābšana – tas paņem ļoti daudz laika, bet gan jau kaut kad arī man būs savs mājdzīvnieks,” skaidro Zanda.

Mīļākais seriāls – “UgunsGrēks”

“Mani mīļākie seriāla tēli ir Zentiņa un Dana, bet seriālā gribētu spēlēt Danas draudzeni, lai palīdzētu viņai,” skaidro Zanda, jo uzskata, ka vienam tēlam nedrīkst darīt tik daudz pāri. “Kāds visu laiku to nabaga sievieti cenšas nonāvēt, es viņai varētu palīdzēt,” par savu potenciālo lomu izsakās meitene.

Foto: Zanda un viņas zvēri

Starp Latvijas seriāliem viņai “UgunsGrēks” ir mīļākais, tāpēc ļoti cer, ka tieši viņa varētu būt viena no tiem 30 pretendentiem, kurus jūs, lasītāji, izraudzīsieties kā labus esam, lai atrādītos seriālu veidotāju priekšā.

Zandai ļoti interesē, kā filmēšanas darbi norit no iekšienes, nevis tikai tas, ko kā skatītāja redz TV ekrānā, kas arī ir viens no iemesliem, kāpēc vēlētos pati izmēģināt spēkus filmēties seriālā.

SĀKUSIES BALSOŠANA “UGUNSGRĒKA” AKTIERU KONKURSĀ

TOP komentāri

 • Simona
 • Elina Gala
  +7 +2 -5

  Elina Gala

  Kāpēc bezmaksas reklāma, lai citi balsotu?
  Uztaisiet par mani arī! Es nekad mūžā neesmu nositusi nevienu odu! Un māku uztaisīt vismaz 9 veidus ar sierainiem makaroniem! Varam uztaisīt manu recepšu grāmatiņu!
 • Aiva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl