Komentāri
Gājieni “pa kreisi”; jaunajai Aņai veidojas ļoti interesantas attiecības – nākamnedēļ UgunsGrēkā
Publicitātes foto

Ir klāt kārtējais nedēļas noslēgums, kad portāls Skaties.lv ieskatās kanāla TV3 mājaslapā un izpēta nākamās nedēļas anotāciju pašmāju populārākajam seriālam UgunsGrēks. Šoreiz nebūs slepkavības mēģinājumu vai citu šādu asumu, taču būs mīlas intrigas, cik uziet!

Gatis pārguļ ar Evu

Seriāla viens no jaunākajiem tēliem (kopā tādi ir trīs) Pētersonu un Mare SPA viesnīcu iemītnieku dzīvēs ienācis ar joni – Izklausies redzēts zvaigznes, aktrises Ievas Pļavnieces atveidotā Eva jau paguvusi likt lietā savu šarmu, lai savaldzinātu savu bērnības dienu mīlestību un dvīņu – Marijas Linartes tēloto Kristas un Sandijas – tēvu Gati. Savukārt, Nacionālā teātra aktiera Mārtiņa Brūvera atveidotā varoņa topošā līgava Dana, izskatās, atkal tiks pamatīgi sāpināta no Āboliņu ģimenes puiša (atcerēsimies, ka iepriekš viņai bija dēka ar Gata brāli Ediju).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne tikai viņa otrā pusīte, bet arī jaunpienācējas vīrs – Arno Upenieka spēlētais Teodors Grīnbergs, kurš Pētersonu viesnīcā ieradās tikai ceturtdienas sērijā, nākamnedēļ paspēs sacelt kājās vietējo policiju, lai mēģinātu noskaidrot, kur pazudusi viņa sieva.

Foto: 60 iepriekš neredzētas fotogrāfijas ar seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulisēm

Helēnas un Donāta jaunās galvassāpes – Aņas jaunā mīlestība Viktors

Viss jau būtu jauki, jo mīlestība taču ir tik skaista, vai ne? Taču vecāki nekad nav mierā ar to, ja viņas gados jaunajai meitai veidojas attiecības ar gados vecāku vīrieti. Šoreiz “pie vainas” ir kāds Viktors, kurš iekarojis Aņas sirdi un nedomā atkāpties. Gatavs pat piedzirdīt māti, Zanes Daudziņas atveidoto Helēnu, lai iestāstītu, ka viņa jūtas ir patiesas. Kā tas viss noslēgsies? Un vai Viktoram patiesi ir tikai labi nodomi? To un daudz ko citu uzzini darba dienu vakaros (izņemot piektdienu) kanālā TV3, kā arī UgunsGrēka jaunumiem seko līdzi arī portālā Skaties.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl