FOTO: Sandija izliekas par Kristu – lieliska iespēja ieskatīties UgunsGrēka jaunās sezonas filmēšanā!

4 komentāri
FOTO: Sandija izliekas par Kristu – lieliska iespēja ieskatīties UgunsGrēka jaunās sezonas filmēšanā!
Foto: Alise Šulca/F64

Acīgākajiem un kvēlākajiem seriāla UgunsGrēka faniem pavisam noteikti nav paslīdējis garām fakts, ka jaunā – piecpadsmitā – sezona sāksies jau pavisam drīz – 1. februārī. Tieši tā, nedaudz vairāk kā pēc nedēļas, taču, kamēr vēl līdz jaunākajām sērijām nedaudz jāuzgaida, portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu ieskatu filmēšanas laukumā.

Kā zināms, iepriekšējā sezona noslēdzās ar vairāk Kristas slepkavības mēģinājumiem, kuros līdz šim ļaunās dvīņumāsas Sandijas pūliņi netrāpīja desmitniekā – nekādi neizdevās novākt no ceļa Kristu, tāpēc radies jauns plāns! Plāns, kurā Sandija ieņemtu Kristas vietu… Jā, vizuāli abas māsas ir līdzīgas, taču vai raksturā? Fotogalerijā, kas apskatāma turpmāk, skaidri redzams, ka seriāla varoņiem būs ļoti grūti viņas atšķirt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: ”Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr pirmie soļi ir tie pareizie, un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

TOP komentāri

 • gita čužinska
 • rihards
 • - Tēls
  0 0 0

  - Tēls

  - Es neko nesaku seriāls , kā , seriāls , bet jo tālāk jo trakāk . sviests ne seriāls .
  Nevaru sagaidīt , kad viņi beigss veidot šo stulbo vistas seriālu ..

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl