FOTO: kāzas, slaktiņš, mīlas trijstūris? Uz ko jābūt gataviem “UgunsGrēka” aktieru konkursa labākajiem?

3 komentāri
FOTO: kāzas, slaktiņš, mīlas trijstūris? Uz ko jābūt gataviem “UgunsGrēka” aktieru konkursa labākajiem?
Foto: Skaties.lv

Seriāla “UgunsGrēks” aktieru konkurss noslēdzās šonedēļ, un noskaidrojām tos 30 dalībniekus, kuri skatītāju balsojuma ietvaros godīgā ceļā saņēma visvairāk balsu. Piedāvājam ieskatu, kas potenciāli jaunajiem censoņiem varētu būt jādara filmēšanas laukumā.

Šķiet, ka šajos gados Latvijas populārākajā ziepju operā noticis viss – kāzas, bēres, sprādziens altāra priekšā, slaktiņu kāra sieviete, kura gatava nogalināt visus, mīlas trijstūri un četrstūri, slepkavības, jaunas dzīvības nākšanas pasaulē, čūskas un zirnekļu iesaistīšanās varoņu dzīvēs, un kas tikai vēl ne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedāvājam ieskatīties pašos spilgtākajos “UgunsGrēka” notikumos šajā 90 bilžu fotogalerijā, lai tie 30 jaunie potenciālie aktieri, kuri jau pavisam drīz stāsies seriāla veidotāju priekšā un atrādīs savas spējas, labāk izprastu to, kas viņiem varētu būt jādara.

NOSKAIDROTIE 30 JAUNIE POTENCIĀLIE “UGUNSGRĒKA” AKTIERI

Foto: 100 spilgtākie “UgunsGrēka” kadri un aizkulises

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl