2 komentāri
FOTO: ieskaties arhīvā – UgunsGrēka tēli ir arī cīnījušies par lielāko laimestu TV vēsturē!
Foto: Skaties.lv

Pirms vairākiem gadiem Latvijas populārākajā seriālā bija pavērsiens – UgunsGrēka tēliem bija iespēja tikt pie prāvas naudas summas, 50 tūkstošiem eiro, kādu Latvijas televīziju šovi vēl nebija un nav pieredzējuši arī līdz šim. Viss, kas viņiem bija jāizdara, jāuzvar dejošanas konkursā!

Tas viss, protams, ir izdomāts, taču filmēšana tajā laikā patiesi notika dejošanas studijā, kas piederēja Valdim Škutānam. Šā konkursa patronese bija tā laika mēra kundze Mirdza Liepiņa. Konkursa dalībniekiem bija jāpiesaista profesionāls pedagogs, jo citādi uzvarēt nebija iespējams. Protams, kā jau seriālā ierasts, netrūka viltību, intrigu un pat neģēlību. Tajā piedalījās Gunārs, Zenta, Vadims, Helēna, Česlavs u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu ekskluzīvā fotogalerijā, kurā redzams, kā tiek filmēts līdz šim vienīgais šovs seriālā UgunsGrēks!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl