1 komentārs
Ekspresintervija: Ķesteris uzskata, ka Fēlikss jebkuram vīrietim ir profilaktisks tēls!
Publicitātes foto

Seriāls UgunsGrēks vakar piedzīvoja ļoti īpašu jubileju – kanāls TV3 izrādīja tā 1000. sēriju, kas tika svinēta ar šampanieti un gardu kūku, ko televīzija dāvāja seriāla veidošanas komandai un aktieriem. Portāls Skaties.lv piedāvā īpašu interviju, kurā Ģirts Ķesteris atklāj, viņaprāt, smieklīgāko kuriozu no filmēšanas laukuma, kā arī – ko pats patiesībā domā par Fēliksu Seņkovu.

Atceries kādu spilgtu kuriozu visu šo sezonu laikā?

(Ilgi domā.) Es domāju to atceras visi, jo liecinieki tam bija 100% visa filmēšanas grupa. Bīriņu pilij blakus ir tāds Dzirnavu ezeriņš jeb t.s. Bīriņu ezers. Tad, kad Maija Doveika jeb Elizabete nebija kopā ar Leonu aizbraukusi uz Vāciju, kur viņam pašlaik ir privātprakse un abi dzīvo laimīgi, tad bija tāds posms, kad Leonam bija kārtējā liksta – viņš bija akls, un Elizabete tajā ezerā slīcinājās. Leons, neskatoties uz to, ka viņš ir akls, steidzās glābt. Situācija, protams, ļoti nopietna un arī romantiska reizē, bet kur ir kuriozs? Tur bija tāds gulbis, kuru nosaucu par Maksi, un tā bija viņa teritorija. Viņš ļoti mežonīgi šņāca un uzbruka nepārtraukti, un atceros, kā mūsu skaņu operators, visdrosmīgākais no visiem, to putnu taranēja, lai tas peld prom. Mēs pusi dienas tur noņēmāmies, un tad es sapratu, ka ir tāds dabas līdzdalībnieks, kas ir īstenais Bīriņu pils saimnieks – gulbis Maksis. Tas bija skaisti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: leģendārais Leons UgunsGrēkā

Kā jūs ielā vairāk uztver – kā Leonu, Fēliksu vai Ģirtu?

Leons ir Vācijā, un mēs ar viņu sen neesam sarakstījušies. (Smaida.) Es vienmēr esmu domājis, ka Fēlikss Seņkovs ir jebkuram vīrietim ļoti profilaktisks tēls, savā absolūtajā arhetipiskajā vienkāršībā un sirsnīgumā. Pat man, Ģirtam Ķesterim!

Kā pa šiem gadiem ir ar ģimenes locekļiem?

Saviesīgajos pasākumos viņi neliek man strādāt un ļauj būt Ģirtam Ķesterim, tā kā identitātes krīze man nav sākusies.

Foto: UgunsGrēks un Fēlikss

TOP komentāri

  • Ināra Laima
    0 0 0

    Ināra Laima

    Tāds Fēliks nevienu sievieti nesavaldzinās.Es neesmu sastapusi nevienu,kuram patiktu tāds rupeklis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl