EKSKLUZĪVI! ”UgunsGrēka” zvaigžņu īpašā tikšanās pirms grandiozā fināla

1 komentārs
EKSKLUZĪVI! ”UgunsGrēka” zvaigžņu īpašā tikšanās pirms grandiozā fināla
Dmitrijs Suļžics /f64

Jau pirmdien, 30. janvārī, tiks dots starts seriāla ”UgunsGrēks” lielajai fināla sezonai. Lielā notikuma gaidās aktieru kolektīvs pulcējās viesnīcā “Grand Palace Hotel”, lai pozētu īpašam foto, kas paliks par atmiņu no nu jau par ekrāna leģendu dēvējamā seriāla noslēdzošo sezonu. Skaties.lv. piedāvā ekskluzīvi ielūkoties foto tapšanas aizkulisēs.

Regīna Devīte, Uldis Dumpis, Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Jakovs Rafalsons, Olga Dreģe un citi iemīļotie aktieri satikās kādā pirmdienas rītā, lai kopā sapucētos lielajam foto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grimēšanas un frizēšanās stundas mākslinieki izmantoja arī, lai jautri pačalotu savā starpā, kavētos atmiņās par 16 sezonu laikā padarīto un sniegtu īpašas intervijas Skaties.lv, kuras jau pavisam drīz būs baudāmas portālā.

Tikmēr piedāvājam ekskluzīvu iespēju ielūkoties bilžu tapšanas aizkulisēs, kur netrūka smieklu, sirsnības un jautras jokošanās.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl