EKSKLUZĪVI: lielā atgriešanās! “UgunsGrēka” fināla vakarā uz mirkli parādās arī Leons

1 komentārs

Jau gandrīz nedēļa pagājusi, kad tika izrādīta pati pēdējā seriāla “UgunsGrēks” sērija. Svinīgais pasākums norisinājās kinoteātrī “Splendid Palace”, kur uz mirkli iegriezās arī leģendārais Fēliksa dvīņu brālis Leons. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu materiālā, kuru rādīja īsi pirms noslēguma sērijas.

“Daudzi uzdevuši jautājumu – kas tad īsti ir šis fenomens, ko tautā dēvē par daktera Leona lāstu?” ar šādiem ievadvārdiem sākas video, kurā Ģirts Ķesteris vēl pēdējo reizi iejūtas seriāla “UgunsGrēka” lielākā brunču mednieka ādā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī materiāla laikā tiek “izskriets” cauri visam laikam, kamēr Leons bija seriālā, un apskatītas tās dāmas, kurām viņš ar amora bultām sagrozījis prātu. Vēl viens labs veids, kā iegrimt atmiņās par aizgājušajiem notikumiem Latvijas populārākajā seriālā.

Video: Leons vēl pēdējo reizi atgriežas pie skatītājiem

Foto: “UgunsGrēka” lielā fināla filmēšana

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl