Komentāri

Tā nu ir – mīlestība ir akla, lai gan arī pasē rakstītie cipari tai nav šķēršļi. Kurš beigās būs ieguvējs no Aņas un Viktora attiecībām, to rādīs tikai laiks, bet savus upurus jau tā sāk nest.

Aņa atsakās pusdienot kopā ar Donātu. Zenta vēlas izlūgties piedošanu par šantāžu. Donāts cenšas runāt ar Aņu par Viktoru, Aņa Donātā neklausās. Magdai kļūst Zentas žēl, un viņa ierosina atcelt Zentas boikotu. Aņa pārdzīvo, ka Donāts uz viņu sakliedzis. Helēna apsola Aņai organizēt tikšanos ar Viktoru. Grīnbergam ir aizdomas, ka Eva sazinās ar Gati. Eva nezina, kā Grīnbergam izmeloties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl