Komentāri

Nedēļas sākumā saviem lasītājiem un seriāla “UgunsGrēka” faniem devām iespēju atkal satikties ar sen neredzētiem varoņiem, kā arī viņu cilvēcīgajām pusēm, kas izlaužas filmēšanas laukumā. Uz tās pašas nots piedāvājam ieskatīties vēl kādā vēsturiskā video.

Kamēr kanālā TV3 un portālā TVPlay HD kvalitātē varat vērot fināla sezonu Latvijas populārākajām seriālam, portāls Skaties.lv turpina lutināt tos, kuriem “UgunsGrēks” dārgs. Seriāla kuriozi no pašām senākajām sezonām, kas ļaus izskriet cauri laikam un nedaudz piemirst to, ka drīz jau gaidāmas uzvarošās beigas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “UgunsGrēka” kuriozi

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl