Komentāri
Četras vai piecas reizes nedēļā – noskaidro, cik bieži jaunajā sezonā rādīs “UgunsGrēku”!
Foto: F64

Vēl tikai viena nedēļas nogales Latvijas skatītāju šķir no pašmāju seriālu vēsturē lielākās ziepju operas fināla sezonas. Portāls Skaties.lv saņēmis kaudzēm jautājumu no “UgunsGrēka” faniem par to, cik tad bieži tas būs redzams.

Kā zināms, iepriekš esam pieraduši seriālu skatītos dažādos laikos – iepriekšējā sezonā tās bija piecas reizes nedēļā. Bija arī tādas sezonas, kur tās sākumā piedāvāja četras, bet pēc tam piecas reizes nedēļā. Tāpēc bija saprotama skatītāju neziņa, kā būs lielajā fināla etapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varam paziņot, ka vismaz sezonas sākumā, seriāls “UgunsGrēks” kanālā TV3 parādīsies četras reizes nedēļā, liecina anotācija. Par to, vai mūs sagaida vienas sērijas papildinājums nedēļā, tiks ziņots vēlāk.

UZZINI, KAS GAIDĀMS “UGUNSGRĒKA” PIRMAJĀ NEDĒĻĀ!

Foto: ieskats jaunās sezonas filmēšanas laukumā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl