48 komentāri
TV3 seriāla UgunsGrēks notikumi 17.sezonā piedzīvos kulmināciju – lielo finālu
TV3 publicitātes foto

TV3 seriāls “UgunsGrēks” vairāk nekā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām!

Kopā piedzīvoti un izdzīvoti tik daudz aizraujošu notikumu, un Latvijā mīlētā seriāla “UgunsGrēks” lielais fināls ir lieliem soļiem pietuvojies! Finālu piedzīvosim jaunajā – 17. sezonā, kas sāksies 30. janvārī, un tajā sagaidāmi pārsteidzoši notikumi, kā arī, iespējams, sen nebijušas tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izcils mākslinieks pamet skatuvi

“UgunsGrēks” ir ilgākais un spēcīgākais Latvijā veidotais seriāls televīzijas vēsturē. Mērķtiecīgi soli pa solim esam “UgunsGrēku” stiprinājuši un virzījuši kā zīmolu, ko šodien pazīst ikviens, un par to ir liels lepnums. Taču mēs arī apzināmies, ka nekas nav ilgmūžīgs un ir laikus jāprot, tāpat kā izcilam māksliniekam, noslēgt savu meistardarbu ar spilgtu finālu un aiziet no skatuves īstajā laikā.

Un “UgunsGrēka” komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam. Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā, un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!” saka “MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

Foto: seriāls “UgunsGrēks” 2016. gadā

“UgunsGrēka” fenomens astoņu gadu garumā

Seriālam “UgunsGrēks” skatītāji uzticīgi seko līdzi no 2009. gada 15. marta, kad to sāka pārraidīt kanālā TV3. Seriāla “UgunsGrēks” notikumu darbība aizsākās kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt.

Taču tā bija tikai ārpuse, jo, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas – to visu skatītāji baudījuši 16. sezonu garumā!

”Jau kopš pirmās filmēšanas dienas ar seriālu kopā aizvadīts ilgs un pacilājošām emocijām piepildīts laiks. “UgunsGrēka” fenomens ir vārdos neaprakstāms, šo gadu garumā komanda ir pietiekami sevi izaicinājusi, īstenojot pārdrošus līdzekļus seriāla sižetu līnijā, un tā vien liekas, ka mums visiem kopā ir izdevies pārsist visus iespējamos rekordus.

Sajūta, ka seriāls piedzīvos lielo finālu, ir kā pēc labi padarīta darba, kurā viss, ko esi iztēlojies, ir piepildījies. Un par to liels paldies mūsu lielākajiem vērtētājiem – skatītājiem, kuri uzcītīgi sekojuši līdzi notikumiem, veidojuši internetā vēsturiskus materiālus, nākuši ciemos uz filmēšanas paviljonu, rakstījuši aizraujošas vēstules! Esam patiesi lepni, ka tik ilgus gadus ik vakaru spējām smīdināt, priecēt un aizkustināt tik daudz Latvijas skatītājus!” pateicas seriāla producente Baiba Saleniece.

Foto: skatītāju iemīļotā seriāla pirmsākumi

Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 16. sezonas un 1131. sērija. Šo septiņu gadu laikā seriālā “UgunsGrēks” ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu.

Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

TOP komentāri

 • runcis
  +14 +12 -2

  runcis

  Varēja jau novilkt līdz 20.sezonai un tad beigt ar ''apaļu'' skaitli. Tiešām,vakaros reāli pietrūks,jau tagad pietrūkst,kad starpsezonu klusums. Tas jau bija k;ā rituāls-pēc 20-tiem apsēsties pie TV un skatīties Ugunsgrēku un smieties un šausmināties un lamāties par visām stulbībām,bet vienalga turpināt skatīties.
 • Alise
  +11 +10 -1

  Alise

  Man noteikti pietrūks šis seriāls, tik daudz vienkopus Latvijas foršākie aktieri, skatos aktieru spēlē, kura ir vienreizēja....Paldies visiem seriāla veidotājiem aktieriem!!!
 • Tukums
  +10 +10 0

  Tukums

  Ko nu??? Skumji! Pierasts pie tik iemīļotajiem Ugunsgrēka personāžiem un pie tik laba aktieru ansambļa!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl