Komentāri
“Ārpus filmēšanas laukuma ar kolēģiem neflirtēju, citādi “atrautos”!” Stāsts par jauno “UgunsGrēka” zvaigzni Karinu Lučiņinu
TV3 publicitātes foto

Šajā sezonā seriāla “UgunsGrēks” fani sagaidījuši uzreiz trīs jaunus tēlus. Viena no tām ir noslēpumainā un koķetā Megija, kuru atveido liepājniece Karina Lučiņina. Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu par viņas varoni. 

Lai gan visu iemīļotais “UgunsGrēks” ieņēmis kursu uz finišu, Karina nejūtas kā ielēkusi aizejošā vilcienā: “Man ir sajūta, ka dzīves plūsma nemanāmi ievirpināja mani kustīgajā mehānismā, kas jau pacēlies un lido pamatīgā ātrumā. Bet man vienmēr ir paticis, kad mati plīvo vējā,” rotaļīga savos izteikumos ir Megijas lomas atveidotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas arī rezultējās viņas atbildes ātrumā par to, vai ilgi domājusi – filmēties “UgunsGrēkā” vai nē! “Man zvanīja, un ilgi nedomāju, bet piekritu uzreiz!”

Foto: Karinas atveidotā Megija seriālā “UgunsGrēks”

Ir skaidrs, ka aktrises varone bieži vien izspēlēs flirta kārti, lai tiktu pie kārotā. Lučiņina godīgi atklāj, ka tas viņai nesagādā lielas problēmas. “Man patīk, kad manām varonēm ir iespēja koķetēt filmēšanas laukumā, bet ārpus tā ar kolēģiem gan to neuzdrošinos, jo tā var arī “atrauties…” no viņu otrajām pusītēm!” smej Karina.

Kā vienmēr, kad jautājam seriāla veidotājiem vai aktieriem ieskicēt tuvojošos notikumus un pārsteigumus, atbildes ir ļoti noslēpumainais, un arī šī reize nebija izņēmums: “Pārsteigumi jau ir vērtīgi ar savu pārsteigumu. Tāpēc sekojiet reklāmai!”

Noslēgumā lūdzām, lai meitene noraksturo Megiju, uz ko sekoja asprātīgi lakoniska atbilde: “Она прекрасна!”

IZLASI INTERVIJU: LEĢENDĀRĀ OLGA DREĢE GATAVA PRECĒTIES ARĪ 80 GADU VECUMĀ!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl