Komentāri
100 fotogrāfijas ar varoņiem, kas vairs “nedzīvo” UgunsGrēkā! – 2. daļa
Foto: Skaties.lv

Šī ir seriāla UgunsGrēks jubilejas sezona – sasniegts skaitlis 15 un 1000, kas ir līdz šim nepieredzēts daudzums un apjoms pašmāju seriālu vēsturē. Tāpēc portāls Skaties.lv faniem un saviem lasītājiem regulāri dos iespēju ielūkoties tur, kur citi netiek klāt. Šoreiz tas būs īpašas fotogalerijas otrais “metiens”, kurā apskatīsim varoņus, kas vairs Pētersonu viesnīcā nedzīvojas.

Dailes teātra aktrise Dita Lūriņa, Liepājas teātra aktrises Anete Kvāla un Madara Melne-Tomsone, Valmieras drāmas teātra aktrise Ilze Pukinska, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juris Lisners un arī seriāla Ēnu spēles zvaigzne Ainārs Ančevskis un daudz, daudzi citi šajā garajā Latvijas populārākā seriāla ērā ir izgājuši cauri tā filmēšanas laukumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl