Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

UgunsGrēks

PĒDĒJĀ “UgunsGrēka” aizkadru fotogalerija! Kā tapa leģendārais fināls?

PĒDĒJĀ "UgunsGrēka" aizkadru fotogalerija! Kā tapa leģendārais fināls? 1

19. maija vakarā bijām liecinieki vēsturiskam mirklim – ar glaunu pasākumu un stundu garu fināla sēriju uz lielā ekrāna kinoteātrī “Splendid Palace” noslēdzās Latvijā populārākā seriāla “UgunsGrēks” ēra. Piedāvājam ieskatīties vēl iepriekš neredzētos fotokadros, kā tapa lielais fināls.

Video: noskaties, kā “UgunsGrēka” lielā fināla viesus sagaidīja uz sarkanā paklāja

Video: noskaties, kā "UgunsGrēka" lielā fināla viesus sagaidīja uz sarkanā paklāja

Neskatoties uz satraucošiem un dramatiskiem noziegumiem, kas caurvijuši katru sēriju, “UgunsGrēks” noslēdzās uz priecīgas nots – ar dubultkāzām! Bet pirms tam kanāla TV3 skatītāji varēja vērot svinīgo pasākumu ar sarkano paklāju kinoteātrī “Splendid Palace”, un tā vadīšana tika uzticēta TV3 Ziņu žurnālistam un moderatoram Arnim Krauzem.

Zentas ”bārenītis” atmaskots! Tas ir populārais fitnesa treneris Rumpis

Zentas ''bārenītis'' atmaskots! Tas ir populārais fitnesa treneris Rumpis 14

Par ”UgunsGrēka” fināla sensāciju nešaubīgi kļuva Zentas ”bārenīšu” uznāciens. Daudzi skatītāji sazīmējuši vienā no ”bārenīšiem” Latvijā pazīstamo fitnesa treneri Pēteri Rumpi. Sarunā ar Skaties.lv Pēteris atklāj – jā, ”UgunsGrēks” bija viens no kārtējiem viņa dzīves izaicinājumiem.

At-kār-tot!  Noskaties pēdējo “UgunsGrēka” sēriju

At-kār-tot! Noskaties pēdējo "UgunsGrēka" sēriju

19. maija pievakarē uz kinoteātra “Splendid Palace” lielā ekrāna tika izrādīta pati pēdējā seriāla “UgunsGrēks” sērija. Tiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ nepaguva noskatīties, kā arī tiem, kuri vēlas septiņpadsmitās sezonas un visas ēras noslēgumu noskatīties vēlreiz, piedāvājam šādu iespēju.

FOTO: “UgunsGrēka” zvaigznes ar šiku ballīti aizvada seriāla pēdējo dienu!

FOTO: "UgunsGrēka" zvaigznes ar šiku ballīti aizvada seriāla pēdējo dienu! 1

Vakar vakarā kinoteātrī “Splendid Palace” ar sarkano paklāju un dzirkstošiem dzērieniem izskanēja nu jau par leģendu kļuvušā seriāla “UgunsGrēks” pēdējā sērija. Uz šo pasākumu bija sapulcējušies visu seriāla paaudžu aktieri – gan tādi, kuri kameras priekšā bija redzami arī pēdējā sērijā, gan tādi, kuru varoņi jau sen kā beiguši savas gaitas.

”UgunsGrēka” fināls ir klāt! Pirmie FOTO no kāzu filmēšanas Bīriņu pilī

''UgunsGrēka'' fināls ir klāt! Pirmie FOTO no kāzu filmēšanas Bīriņu pilī

Visam labajam reiz pienāk gals, un šodien, 19. maijā, noslēgumu piedzīvos ”UgunsGrēks”, kurš skatītāju sirdis karsējis daudzu gadu garumā. Uz fināla filmēšanu Bīriņu pilī ieradušies aktieri no fanu aprindām un jau iemīļotie tēli, un Skaties.lv piedāvā jau tagad aplūkot pirmos kadrus no pēdējās sērijas.

“UgunsGrēks” noslēgsies ar kāzām! Kurš precēsies?

"UgunsGrēks" noslēgsies ar kāzām! Kurš precēsies? 15

Daudz par to daudzināts, un šķita, ka tas vēl tālu, bet laiks skrien vēja spārniem – “UgunsGrēka” lielais fināls jau rītdien! Publiski pieejamā anotācija kanāla TV3 mājaslapā vēsta, ka tas noslēgsies ar kāzām. Bet kurš tad īsti precēsies?

VIDEO: Felzenbaheru pāris atvadās no ”UgunsGrēka” faniem

VIDEO: Felzenbaheru pāris atvadās no ''UgunsGrēka'' faniem 9

”UgunsGrēka” lielais fināls nenovēršami tuvojas, un, atvadoties no seriāla, Skaties.lv piedāvā izteikt savus pateicības vārdus lieliskajam aktieru kolektīvam. Šodien publicējam īpašos Vadima un Silvijas Felzenbaheru jeb Jakova Rafalsona un Ilzes Pukinskas sveicienus faniem. Nosūti savu sveicienu aktieriem arī tu!

”UgunsGrēka” finālā beidzot parādīsies leģendām apvītie Zentas ”bārenīši”; pirmie FOTO

''UgunsGrēka'' finālā beidzot parādīsies leģendām apvītie Zentas ''bārenīši''; pirmie FOTO 7

Jau piektdien, 19. maijā, lielā fināla sērija gaidāma seriālam ”UgunsGrēks”. Tajā būs redzamas vismaz 30 jaunas sejas – aktieri no tautas, kuri uzvarēja Skaties.lv konkursā. Nu kļuvis zināms, ka starp jaunajiem tēliem būs arī jau leģendārie Zentas ”bārenīši”, kuri gadiem tiek pieminēti sižetā, bet līdz šim nekad netika parādījušies atklātībā.

Emocionāli: Uldis Dumpis atvadās no ”UgunsGrēka”; pasaki paldies aktierim!

Emocionāli: Uldis Dumpis atvadās no ''UgunsGrēka''; pasaki paldies aktierim! 35

”UgunsGrēka” fināla nedēļā Skaties.lv publicē aktieru īpašos atvadu sveicienus, kurā mākslinieki saka paldies jums, skatītāji, par mīlestību vairāku gadu garumā un piedāvā arī skatītājiem pasveicināt savus mīļākos aktierus. Šodien pasaki paldies Uldim Dumpim par lielisko Aivara Pētersona lomu!

FOTO un VIDEO: ”UgunsGrēkā” ienāk Arnis Krauze

FOTO un VIDEO: ''UgunsGrēkā'' ienāk Arnis Krauze

”UgunsGrēks” atklāj fināla nedēļu ar lieliskiem pārsteigumiem. Pirmdien, 15. maijā, seriālā beidzot parādīsies TV3 Ziņu žurnālists Arnis Krauze. Piedāvājam jau tagad ieskatīties sērijas kadros.

”UgunsGrēka” fināls jau piektdien! Pasaki personisku paldies par darbu seriālā leģendārajam Leonam un Fēliksam!

''UgunsGrēka'' fināls jau piektdien! Pasaki personisku paldies par darbu seriālā leģendārajam Leonam un Fēliksam! 25

Neticami, bet fakts – jau šo piektdien, 19. maijā, gaidāms ”UgunsGrēka” lielais fināls. Seriāla izskaņas nedēļā Skaties.lv piedāvā skatītājiem pateikt personisku paldies lieliskajam aktieru kolektīvam par darbu daudzu gadu garumā. Šodien piedāvājam nosūtīt sveicienu Ģirtam Ķesterim, kurš savulaik bijis leģendārais Leons, bet pēdējos gadus priecē Fēliksa lomā.

Atā, Zentiņ! Pasaki personisku paldies aktrisei par darbu ”UgunsGrēkā”!

Atā, Zentiņ! Pasaki personisku paldies aktrisei par darbu ''UgunsGrēkā''! 110

Seriālam ”UgunsGrēks” ieejot finiša taisnē, lieliskais aktieru kolektīvs vēlas pateikt paldies faniem par skatīšanos un atbalstu visu šo gadu garumā. Skaties.lv piedāvā arī jums, mīļie skatītāji, personiski pateikt paldies savam mīļajam aktierim. Šodien piedāvājam nosūtīt sirsnīgu sveicienu Zentiņai jeb Regīnai Devītei.