3 komentāri

”Mūsu dzīve bez riska būtu tukša,” teic aktiera Intara Rešetina atveidotais Oskars Damskis seriāla ”Šķiršanās formula” pirmās sezonas noslēguma sērijā. Līdz operācijai, no kuras viņš par nepamosties, vēl tikai diena, tādēļ jāpaspēj nokārtot attiecības ar ģimeni un Martu.

Anna atzīstas mīļotajam Edgaram, ka iepriekšējo nakti pavadījusi kopā ar Oskaru. Edgars Annai piedod.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars ierodas pie Martas, bet sievietes nav mājās. Viņa aiznesusi Annai Oskara dzīvokļa atslēgas. Viņu aizvien nodarbina jautājums par Oskara tēva nāvi, tādēļ Marta izmanto izdevību iegūt kādu informāciju arī no Annas.

Anna atzīst, ka Oskars kā mīlnieks ir labs, bet Marta pārsteidz ar paziņojumu, ka abi nemaz nav pārgulējuši.

Tikmēr Oskars aneirisma dēļ gandrīz nositas ar mašīnu. Pie tēva kapa Oskars atmiņās reanimē viņa slepkavību. Nu atklājas, ka tēvu naudas dēļ nodūris viens no mātes mīļākajiem, kurš zēnam piedraudēja nogalināt arī māti.

Ar baltām rozēm viņš ierodas pie savas mātes Rutas. Abi viens otram piedod. Tikai pēc Oskara aizbraukšanas māte saprot, ka tā bija atvadīšanās.

Foto

Uzzinot par gaidāmo operāciju, Oskara māte mēģina apturēt Edgaru no tās. Arī Anna nevēlas, lai operācija notiktu. Taču Edgars nav atrodams.

Tikmēr nokārtojas kāda seriāla varoņa mīlas dzīve. 11 gadus vecais Dāvis nokrāso zilus matus un beidzot iekaro savas izredzētās par sevi piecus gadus vecākās skolas biedrenes sirdi.

Puisēna dzīve patiešām uzņēmusi augšupeju, un viņš pirmo reizi satiek savu vecmāmiņu – Oskara mammu.

Marta aiziet no žurnālistes darba, un bauda ar Oskaru sen gaidīto mīlestības mirkli. Taču no rīta Oskara vairs mājās nav.

Oskara operācija aizritējusi veiksmīgi, taču ārsti nedod ziņas, kad viņš varētu atmosties.

Nokārtojis attiecības ar pagātni un tēvu, Oskars atmostas. Taču viņš ir zaudējis atmiņu…

Un seriāla Šķiršanās formula” pirmā sezona nu ir galā.

Video: “Šķiršanās formulas” finālsērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl