Latviešu humora labākās tradīcijas izbaudi jaunajā seriālā Bitīt’ matos!

2 komentāri

TV3 jaunā sezona nebeidz pārsteigt. Seriāls Bitīt’ matos uzņemts speciāli tam radītā paviljonā, kur izbūvēta ne vien plaša frizētava, bet arī masāžas un tetovēšanas saloni. Bitīt’ matos popularizēs ģimeniskās vērtības, kā arī ļaus pasmaidīt par Zaķīšu ģimenes pūlēm gūt panākumus mežonīgajā kapitālismā.

Ojārs, kuru seriālā atveido aktieris Voldemārs Šoriņš, ir atraitnis, un viņa salonā saimnieko abas meitas – kautrīgā Fanija un seksīgā Vēsma. ”Mēs dzīvojam idillisku dzīvi, līdz parādās Kristers, kurā mēs abas iemīlamiem. Un tad mēs kļūstam par konkurentēm,” stāsta Fanijas lomas atveidotāja aktrise Lelde Dreimane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nacionālā teātra aktieris Uldis Anže seriālā atveido šarmantā friziera Kristera lomu. Kā pats atzīst, ar friziera profesiju dzīvē ir uz jūs. ”Es aprobežojos ar izmazgāšanu, izžāvēšanu un gatavu frizūru piekārtošanu, lakas iepūšanu. Bet tas ir tikai sākums. Es ceru, ka man laika gaitā iedos arī šķēres,” par Kristera lomu stāsta Anže.

”Šis žanrs – komēdijseriāls – pats par sevi ir diezgan grūts, it sevišķi Latvijas apstākļos, Latvijas publikai. Atliek tikai cerēt, ka humors, kas rakstīts šeit pat uz vietas kopā ar latviešu scenāristiem, tiks novērtēts, paņemts pretī labāk nekā iepirktais. Tas, man liekas, ir svarīgi, kas viss top šeit uz vietas, mēs paši varam mainīt sižetu, grozīt, kā vajag. Tēlu mums ir gana daudz, gana interesanti, situācijas daudz un dažādas. Drusku, protams, parādīsies arī melnais humors,” pirms Bitīt’ matos pirmizrādes stāsta seriāla producente Baiba Saleniece.

Seriālu televīzijas ekrānos varēs vērot jau no 6. februāra katru sestdienas vakaru kanālos TV3 un TVPlay.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl