Vēsmām un Fanijām šodien vārda diena. Bučas arī abām Bitīt’ matos koķetajām māsiņām!

9 komentāri
Vēsmām un Fanijām šodien vārda diena. Bučas arī abām Bitīt’ matos koķetajām māsiņām!
TV publicitātes foto

Šodien iemesls dzīrot vairāk nekā tūkstotim daiļavu – 19. aprīlī vārda dienu svin Vēsmas un Fanijas. 

Šodien, 19. aprīlī, vārda svētkus svin Vēsmas un Fanijas. Arī abas TV3 komēdijseriāla Bitīt’ matos varones – māsas Vēsma (atveido Sanita Pušpure) un Fanija (atveido Lelde Dreimane) šodien pelnījušas uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā mājo 91 Fanija un 972 Vēsmas, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Vēsmas vārda nēsātāja ir reālpolitiķe, loģiski domājoša, pazīst pati sevi. Ne ar vienu neielaižas riskantos darījumos. Kaprīza un ar lielām prasībām. Tikmēr Fanija daudz negaida no dzīves, bet viņai ir raibi piedzīvojumi, kurus vecumā katrs labprāt lasītu memuāros, par abu vārdu nozīmi savā grāmata Vārdu noslēpumi skaidrojis Gunnars Treimanis.

Portāls Skaties.lv sūta vissirsnīgākos sveicienus Latvijas Vēsmām un Fanijām! Neaizmirsti sev zināmu Vēsmu un Faniju sumināt arī tu!

Cita starpā šosestdien, 23. aprīlī, TV3 gaidāms komēdijseriāla Bitīt’ matos noslēgums.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl