Seriāla Bitīt’ matos zvaigzne: latviešiem joprojām ir maz spēju pasmieties par sevi!

Komentāri

Dzīvesstila raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi savā vakardienas raidījumā pavadīja vienu dienu kopā ar kādreizējo seriāla UgunsGrēks aktrisi Mariju Bērziņu.

Kurš gan nezina pozitīvo un vienmēr atvērto Andri Bērziņu. Tāda pati ir arī viņa meita, aktrise Marija Bērziņa. Katru rītu mākslinieci iespējams satikt tikai vienā vietā – savu rīta kafiju viņa iecienījusies malkot kafejnīcā Monte Kristo. “Meitenes jau zina, ka man ir īpašais pasūtījums, tagad gan esmu sākusi izmēģināt arī jaunas garšas, bet man patīk klasisko kafiju sajaukt ar aromātisko,” savu ikrīta rituāla noslēpumu atklāj Bērziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā viņa pati saka: “Dieviņš mani ir apveltījis ar tāda veida enerģiju, ka es praktiski nekad nepārlieku modinātāju. Man tur ir jābūt ļoti pārgurušai, lai es nedzirdētu to un aizgulētos, bet es tiešām esmu naski uzreiz augšā.”

Foto

Kad tuvojas pavasaris un viss sāk plaukt un ziedēt, aktrise uz darbu dodas ar velosipēdu, taču pati atzīst, ka vēl nevar saņemties, jo ir vēl nedaudz par aukstu. “Man ir lieliski ļaudis, kas mani pazīst un uzdāvināja man riteni – ļoti košu un pamanāmu, kas šobrīd ir ieziemots darba vietā.” Pēc rīta kafijas Marijai jādodas uz savām otrajām mājām jeb Nacionālo teātri, kur pašlaik cītīgi norit mēģinājumi izrādei Žurka.

Ikdienā viņai bieži vien jāpārslēdzas no vienas lomas uz otru, jo tagad viņa aktīvi filmējas arī jaunajā TV3 seriālā Bitīt’ matos! “Filmēšanas process ir ļoti sarežģīts, jo mēs visi esam no dažādiem teātriem, un katram teātrim ir savs grafiks, un ir grūti reizēm mūs visus sadabūt kopā. Tāpēc ir tā, ka vienu sēriju nefilmē no A līdz Z vienā dienā.”

Vairāk par aktrises ikdienu uzzini raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi sižetā!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl