6 komentāri
Pirmā sērija ir klāt – Bitīt’ matos veidotāji atklāj dažus seriāla noslēpumus!
Foto: F64

Šovakar, 6. februārī, un turpmāk katru sestdienu plkst. 19.35 kanāls TV3 vēl piedāvā nebijušu seriālu – 100% pašmāju komēdiju Bitīt’ matos, kurā galvenās lomas spēlēs tādi aktieri kā Voldemārs Šoriņš, Uldis Anže, Lelde Dreimane, Sanita Pušpure u.c. Portāls Skaties.lv piedāvā interviju ar seriāla veidotāju Baibu Salenieci, kas atklāja dažus noslēpumus par un ap gaidāmo.

Vai jūs šo seriālu varētu salīdzināt ar kaut ko? Latvija ir ko tādu ir pirms tam redzējusi?

Nē, īsti nav, ar ko šo seriālu man salīdzināt! Neatminos, ka kaut kas tāds pašmāju sienās kādreiz būtu tapis. Kaut vai tikai tāpēc, ka scenārijs top tepat uz vietas ar mūsu svētību. Protams, bieži vien seriālu scenāriji ir adaptēti, bet mums tiešām tas ir oriģināls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Voldemārs Šoriņš, Uldis Anže, Ģirts Andžāns, Lauris Dzelzītis – spilgta komanda. Kā izvēlējāties aktierus šim seriālam?

Tur dažādi principi spēlēja savu lomu. Gan tas, kādam tēlam jābūt, gan arī, protams, paša aktiera raksturam. Rēķinoties ar šo žanru, jebkuram aktierim nav “pa kaulam” tas. Komēdija tomēr ir diezgan smags žanrs, vismaz mūsu situācijā. Un tad atkarīgs arī no jau minētā rakstura, vecuma utt. Un tas viss kopā rada tos tēlus.

Foto

Kur radāt iedvesmu tik spilgtiem tēliem? Vai pasaulē kaut kur ir prototips šim seriālam?

Bija ideja, ka varētu veidot ko saistībā ar frizieriem. Jo gandrīz ikkatrs no mums, kad ejam pie friziera, to pārvēršam par tādu kā grēksūdzi – “izkratām” sirdi, pastāstām, kā mums gājis, un tad arī radās doma, ka viens, otrs, piektais “krata” savu sirdi, un, pasniedzot komēdijā, varam par to pasmieties no malas.

Nedaudz melnais humoriņš ir tas, ka frizētava atrodas blakus kapiem un apbedīšanas birojam. Tad nu notikumi vīsies ap abu iestāžu darbiniekiem. Būs jautri!

Ko īsti nozīmē jēdziens mazpilsēta? Pastāstiet nedaudz vairāk par vietu, kur norisināsies seriāla darbība!

Ir jāņem vērā, ka šai vietai nav nosaukuma. Mēs atstājām vaļu fantāzijai, lai jebkurš var domāt, ka tā ir viņa mazpilsēta.

Novēlējums seriāla Bitīt’ matos skatītājiem!

Lai mums izdodas šajā visā dinamiskajā laikmetā, kas ir apkārt mums, atrast laiku arī pasmieties gan par sevi, gan par Bitīt’ matos. Lai ir tāds foršs sestdienas vakars ar seriāla varoņiem!

TOP komentāri

  • juris
  • saule
  • Agnese
    +1 +1 0

    Agnese

    Esmu nepatīkami pārsteigta par šo seriālu - nekur netika brīdināts, ka bērni nedrīkst to skatīties, un pārraides laiks arī ielikts tāds, kad bērni sēž pie TV ekrāniem un gaida multfilmu, kas seko pēc seriāla.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl