Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Seriāli

FOTO: ”Viņas melo labāk” zvaigžņu līdzinieki tiekas konkursa lielajā finālā

FOTO: ''Viņas melo labāk'' zvaigžņu līdzinieki tiekas konkursa lielajā finālā

Otrdienas, 11. jūlija, pēcpusdienā restorānā “Sounset Lounge” vasarīga negaisa un lietus pavadīti, ieradās portāla Skaties.lv un seriāla “Viņas melo labāk” veidotāju kopīgi organizētā līdzinieku konkursa finālisti. Šoreiz jau viņiem bija pavisam citi uzdevumi kā pirmajā atrādīšanās reizē. Skaties.lv piedāvā apskatīt lielā fināla foto.

Smieklīgi: “UgunsGrēka” varoņi reaģē uz baumām par seriāla atsākšanos rudenī

Smieklīgi: "UgunsGrēka" varoņi reaģē uz baumām par seriāla atsākšanos rudenī

Kā jau vēstījām, neuzticami avoti internetā izplatījuši informāciju, ka rudenī gaidāma jaunā “UgunsGrēka” sezona, kas, protams, ir meli. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar video vietni TVPlay izveidojuši kompilāciju, kurā vieni no populārākajiem tēliem – Fēlikss un istabene Zenta – reaģē uz šīm nepatiesajām ziņām.

Ibrahima gals ir tuvu! Stāsts par ”Lieliskā gadsimta” aktieri Okanu Jalabiku

Ibrahima gals ir tuvu! Stāsts par ''Lieliskā gadsimta'' aktieri Okanu Jalabiku 20

Tie, kuri skatās ”Lielisko gadsimtu” un ir informēti par vēstures intrigām, jau nojauš – tuvojas laiks, kad seriālu pametīs Sultāna Suleimana draugs, viens no svarīgākajiem tēliem Ibrahims Pašā. Skaties.lv piedāvā stāstu par Ibrahima atveidotāju Okanu Jalabiku un viņa komentāru par intrigām ar Hirremu, kas rezultēsies ar Ibrahima bojāeju.

“UgunsGrēka” konkursa laureāte līdzīga Simonai!? Elizabete Marta mēģina savus spēkus jau otrajā aktieru konkursā

"UgunsGrēka" konkursa laureāte līdzīga Simonai!? Elizabete Marta mēģina savus spēkus jau otrajā aktieru konkursā 3

Latvija ir maza valsts, tāpēc nav jābrīnās, ka cilvēki piedalās vairākos konkursos un atlasēs pēc kārtas. Viena no tādām ir arī Elizabete Marta Mašāne, kas jau iepriekš manīta arī “UgunsGrēka” aktieru konkursā, tagad spēkus mēģināja arī portāla Skaties.lv rīkotajā “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursā. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu.

EKSKLUZĪVI: noskaties video un noskaidro, ko atlasē žūrija lika darīt “Viņas melo labāk” līdziniekiem

EKSKLUZĪVI: noskaties video un noskaidro, ko atlasē žūrija lika darīt "Viņas melo labāk" līdziniekiem

15. jūnija pēcpusdienā modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” norisinājās portāla Skaties.lv ”Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlases pirmā kārta, kas pulcēja vairākus desmitus dalībnieku. Ar vizuālo līdzību vien nepietika, jo lietā bija jāliek arī savas aktieru dotības. Piedāvājam ieskatīties ekskluzīvā video, kur žūrijas locekļi pārbauda jaunos censoņus pēc pilnas programmas.

Noskaidro, vai “Viņas melo labāk” rādīs arī Līgo vakarā!

Noskaidro, vai "Viņas melo labāk" rādīs arī Līgo vakarā! 4

Klusi un nemanāmi mums piezagušies vieni no gada gaidītākajiem svētkiem, kad teju visa Latvija dodas zaļumos, lai tos atzīmētu. Ieskatīsimies kanāla TV3 mājaslapā, kur atrodama publiskā anotācija, kā arī televīzijas programma un noskaidrosim, vai Līgo svētku vakarā fani varēs skatīt savu iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk”.

“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta

"Viņas melo labāk" līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta

15. jūnija pēcpusdienā pie modes un izklaides centra “Rīga Plaza” informācijas centra bija manāma rosība, jo tur norisinājās portāla Skaties.lv rīkotais “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss. Iepazīstināsim ar konkursa spilgtākajiem dalībniekiem, un viens no viņiem – atraktīvais Roberta līdzinieks Gints Reneslācis no Talsiem.