4 komentāri
Seksīgā “Viņas melo labāk” Marta, koķetā “UgunsGrēka” Helēna vai “Overtime TV” seksīgā Viktorija – kura ir “Gada skaistule” šovbiznesā?
Publicitātes foto

Neesi joprojām nobalsoji ar savu 2016. gada “Ekrāna mīluli”? Joprojām to vari izdarīt īpaši izveidotajā sadaļā, bet, kamēr rit šis interesantais konkurss, turpināsim Tev par to atgādināt un pat palīdzēt izvēlēties savu favorītu. Laiks apskatīt, kuras dāmas esam izvirzījuši nominācijā “Gada skaistule”.

Dāmu daudz un dažādas – gan TV šovos, gan arī seriālos. Marta no “Viņas melo labāk”, Helēna no “UgunsGrēka”, bet par visu pēc kārtas. Izvēlēties nebija viegli, un arī šajā kategorijā “Precētie pret brīvajiem” sev izkārtojis uzreiz divas vietiņas.

Foto: Marta no seriāla “Viņas melo labāk”

Domājams, nevienam nav pārsteigums, kāpēc šarmantā un koķetā vasaras karstākā seriāla varone ir iekļuvusi šajā topā. Pagaidām skatītāji uzskata, ka viņai konkurentu šajā nominācijā nav…

Foto: Helēna no seriāla “UgunsGrēks”

Arī Helēnas skaistums apbūris daudzus, par ko viņai viena nominācija īpašajā balvā “Ekrāna mīlulis 2016”. Pat tad, kad viņas vīrs Donāts seriālā aizgājis pie citas, sieviete nezaudē galvu un turpina vilkt vīriešus savos tīklos. Tas viņai izdodas!

Foto: Gundega no šova “Precētie pret brīvajiem”

Jā, šīs sieviete pēc sava uznāciena šajā interesantajā televīzijas šovā izpelnījās milzu uzmanību. Ar saviem izteikumiem, taču nedrīkst noliegt, ka viņa izskatās lieliski. Tāpēc arī vieta šajā topā.

Foto: Diāna no “Precētie pret brīvajiem”

Arī šajā kategorijā šovs “Precētie pret brīvajiem”, tāpat kā “Gada cepiena” nominācijā, izpelnījies divas nominācijas. Mūsu uzmanību joprojām neatlaiž Aivara un Diānas pikantais randiņš, kas kulmināciju sasniedza brīdī, kad kungs bez krekla ar kaislīgu skūpstu uz lūpām meitenei sniedza… selfiju gultā. Lūk, tā ir kārtīga sieviete, kas to spēj panākt no vīrieša.

Foto: Evelīna no “Netīrajām dejām”

Video: Evelīna iekaro Aināra sirdi!

Foto: Viktorija no “Overtime TV”

Pagājušais gads bija Viktorijas gads – debija “Overtime TV”, kā arī pāris spilgtas repa dziesmas. Viņa lika cilvēkiem runāt, kas šajā situācijā ir pats galvenais.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl