Komentāri
Priecīgas ziņas TV draugiem: ar jaunu sezonu atgriezīsies pozitīvākais pašmāju realitātes šovs!
Kadrs no video

Kamēr TV draugi ar prieku metas iekšā pavasara šovu un seriālu piedāvājumā, Skaties.lv izziņo priecīgus jaunumus saistībā ar nākamo sezonu. Jau vasaras izskaņā ekrānos ar otro sezonu atgriezīsies ”Īstie veči”, un jau tūlīt tiks izsludināta dalībnieku atlase lieliskajam piedzīvojumam.

”Īstie veči” pirmā sezona jau neoficiāli atzīta par pozitīvāko pašmāju realitātes šovu – tā bija sirsnīgas jautrības piesātināta, un, kas nav mazsvarīgi, visi spēles dalībnieki kļuva par lieliskiem draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati pavasarī gaidāmo TV šovu sarakstu šeit!

Visi ”Īsto veču dalībnieki ir uzvarētāji – viņiem izdevies mainīt dzīvi uz pozitīvo pusi, uzlabojot veselību, izskatu un arī attiecības. Kaut kas tik labs nedrīkst palikt bez turpinājuma! Oficiāli atklājam – pavisam drīz sākas ”Īsto veču” jaunās sezonas filmēšana ar jauniem dalībniekiem.

Varbūt šī ir tava iespēja? Jau nākamnedēļ Skaties.lv meklē pieteikuma anketu un izaicini sevi dalībai ”Īstajos večos”!

Foto: aizraujošā šova pirmā sezona

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl