TOP 13: gada skaļākie skandāli Latvijas šovos

Komentāri

Šovbiznesa gads Latvijā ir teju noslēdzies, un tas bijis skandāliem bagāts. Dažādi varoņi ekrānā ir ļāvuši vaļu jūtām, kliedzot, raudot, lamājoties un citādi ļaujoties emocijām. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz lielākajiem jandāliņiem, pārpratumiem un mulsinošākajiem brīžiem, kas  šogad bija baudāmi TV šovos un seriālos.

Ecēšanās par kāzām havajiešu stilā

Gada sākumā tautu priecēja šovs ”Kāzu gūstā”, kura ietvaros radinieki centās sarīkot sapņu kāzas kādam trīs pāriem. Vislielākie kašķi izvērtās starp divām ģimenēm, no kurām vieni vēlējās rīkot pasākumu havajiešu stilā pirtī, bet otri – vakariņas kultūras namā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gada skandāls: “preteklis” ievelk gultā svešinieci

Vislielāko skandālu ”Precētie pret brīvajiem” sarīkoja Agita, redzot, ka viņas draugs Aivars, teju pliks meņģējas ar svešu daiļavu. Meitene kameru priekšā paziņoja, ka zēns ir preteklis un viņa negrib viņu vairs redzēt.

Līgavainis pieprasa ”Gucci” kurpes par 300 eiro

Ļoti neērta situācija ”Kāzu gūstā” izveidojās brīdī, kad atklājās – līgavainis izvēlējies ”Gucci” kurpes par 300 eiro. Savukārt līgavas kleita un apakšveļa maksāja vien 30 eiro.

Blondīne ieveļas baseinā – gada mulsinošākais brīdis šovā

Par gada neviennozīmīgāk vērtēto skandālu kļuva ”Netīro deju” daiļaviņu strīds par sagrieztu kleitu. Viena meitene dusmās iegrūda otru baseinā, sējot daļā skatītāju neticību, ka tas viss notiek pa īstam.

Apburošā Gundega publiski nokritizē latviešu brašuļus

Vislielāko rezonansi  savu izteikumu dēļ ”Precētie pret brīvajiem” radīja apburošā rudmate Gundega. Meitene nekautrējās publiski kritizēt puišu, kuri viņu centās iepriecināt ar randiņiem, nosaucot par ”tizliem lohmatiem”.

Gadsimta kauja ”UgunsGrēkā”

Gada izskaņā varens jandāliņš notika pašmāju kulta seriālā ”UgunsGrēks” . Skatītāju acu priekšā sakāvās Uldis Dumpis un Ģirts Jakovļevs. Vienaldzīgo nebija.

Ģībiens mīlas skurbumā – mazās Evelīnas kroņa numurs

Mīla ”Netīrajās dejās” karsēja meiteņu prātus tik ļoti, ka viena no daiļavām, blondā Evelīna, pat noģība – nācās saukt ātro palīdzību.

Draiskuļu strīds baseinā

”Netīro deju” meitenēm dikti patīk baseini, jo tajos var kārtīgi skandalēt, ķildošanos padarot arī par acīm baudāmu šovu.  Lūk, kā baseinā izpaudās blondā Evelīna un puišu mīlulīte Lauma!

Lielākā lamāšanās pašmāju TV šovu vēsturē

Varenāko lamuvārdu virkni vietējo šovu vēsturē šogad bija sakonstruējusi skaistā blondīne Violeta Stepanova. Brīdinām –  rupjo vārdu skaits daiļaviņas izrunātajos teikumos pamatīgi pārsniedz jebkādas normas!

Pārtikas “saindēšanas” jandāliņš ”Lauku sēkā” un Jāņa ārdīšanās

”Lauku sētas” jaunajā sezonā jau otrais rīts uzausa skandāla ēnā.  Viens no dalībniekiem paziņoja, ka viņš ar mīļoto vēlas braukt mājās, jo saimniecībā pārtika, iespējams, esot saindēta.

Īsta veča lēciens no tramvaja

Viens no interesantākajiem pārbaudījumiem šovā ”Īstie veči” bija lēciens no gaisa tramvajiņa Siguldā. Saprotot, uz ko parakstījušies, raženie vīri kļuva dikti emocionāli.

Neērtākais brīdis : publiski izbrāķētas sievietes

Par neērtiem brīžiem skatītājiem parūpējās fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs ar saviem draugiem šovā ”Cepiens”.  Visi kopā kameru priekšā un aizkadrā atļāvās pasmieties par dāmām, kuras centās viņus iepriecināt ar vakariņām.

”Precētie pret brīvajiem” melis neiztur spriedzi

Dalība šovos nav nekāda vienkāršā lieta – ne visi to var emocionāli izturēt.  Kāds no ”Precētie pret brīvajiem” pirmās sezonas dalībniekiem neizturēja – viņš gluži vienkārši nespēja melot kameru priekšā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl