10 komentāri

Apburošā Violeta Stepanova ir pametusi ”Lauku sētu” un Latviju, bet viņas spožā zvaigzne šovbiznesā mirdzēt turpinās vēl ilgi. Daiļā blondīne ir atstājusi neizdzēšamas pēdas pašmāju šovos, darot to, ko citi nav atļāvušies. Viņa ir ēterā rupji lamājusies, kāvusies, atkailinājusies un pat imitējusi seksu, radot veselu skandālu. Skaties.lv piedāvā pakavēties siltās atmiņās, izbaudot skandalozākos un drosmīgākos Violetas izgājienus pašmāju šovos.

Violeta vairs Latvijā neatgriezīsies – zvaigzne sapratusi, ka Dānijā dzīve lētāka. Lasi te!

Aktrises cienīga seksa imitācija

Violeta pirmo slavu guva šovā ”Cīnītājs”, taču pa īstam par zvaigzni kļuva pēc uznāciena ”TV zvaigznē”. Drīz pēc ierašanās slēgtajā realitātes šovā meitene uzklupa tā dalībniekam Jurim, atklāti piedāvājot mīlas priekus. Pāris pazuda dušās, imitējot erotikas skaņas un liekot faniem domāt, ka patiešām notiek seksiņš. Pēc medijos saceltās vētras smukā blondīne gan atzinās – seksa nav bijis un viņu mājās gaida līgavainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plikiem pupiem pa nātrēm

Uzzinot, ka drosmīgā daiļava startēs ”Lauku sētā”, daļa fanu rauca pieres – kā gan smalka pilsētas dāma varēs izpausties laukos? Un kā vēl! Par sezonas naglu kļuva video, kurā daiļava, raženajiem pupiem vējā plīvojot, traucas pa Beverīnas novada ārēm.

Lamāšanās paraugstunda

Kad daiļums izrādīts, Violeta liek lietā valodiņu. Par ”Lauku sētas” šīs sezonas virsotni kļuvis video, kurā gaišmatainā dūdiņa atklāj savu aso pusi, kameras priekšā prezentējot īpaši iespaidīgu lamu vārdu savienojumu.

Foto

 

TOP komentāri

 • Cilvēks
  +8 +6 -2

  Cilvēks

  Parasti šādas "ziņas" neskatos un metu tām līkumu, taču šoreiz neso'[eju noturēties, neierakstot komentāru. Kas notiek ar mūsu cilvēkiem, ja šāda degradējusies būtne ir uzmanības vērta? Cik zemu esam nolaidušies, ka šādi šovi tiek turēti tādā cieņā? Vai mums nevajadzētu lepoties ar kaut ko citu? Vai televīzijā nevajadzētu rādīt kaut ko izglītojošu, saturīgu? Bet kāds pieprasījums, tāds arī piedāvājums. Skumji.
 • Vārds
  +3 +2 -1

  Vārds

  Netrūkst ne gudru , ne darbīgu ... Tikai Tu viņus neskatīsies un neviens neskatīsies , jo nebūs interesanti un nebūs , ko pakomentēt :D
 • Doma
  +4 +2 -2

  Doma

  Kombuļu inese, kiops, vioļeta, saņita, vai tas ir tas kas jārāda Latvijas televīzijai, vai mums trūkst gudru , darbīgu strādīgu ģimeņu, jaunu cilvēku, kas mačās un strādā, kas darbojas savās dzimtajās lauku mājās , nodarbojas ar lopkopību ir lielzemnieki, vai trūkst radošu jauniešu invalīdu, kas nes kādu labumu sabiedrībai, vai mums trūkst labu cilvēku, kas palīdz morāli un materiāli saviem kaimiņiem vai svešiem cilvēkiem. Tādas ineses un vioļetas kādreiz zīmēja karikatūrās žurnālā dadzis, un tur viņām būtu vieta, nevis valsts televīzijā, fuj cik pretīgi skatītiesun klausīties tādos jaunieššos. ja nav ko rādīt, jāslēdz kanāls ciet, par šovu šo balagānu nenosaukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl