Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

9 komentāri
Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!
Publicitātes foto/Toms Norde/Skaties.lv

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – “spridzīgākais” apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē ”Ekrāna mīlulis” ir klāt!

Lai noskaidrotu, ko mīl skatītājs un kādus labumus ekrānā piedāvāt turpmāk, mums vajag tavu, uzticīgā skatītāja, viedokli! Izvēlies savus 2016. gada ekrāna mīluļus!

Visas nominācijas un kandidātus atradīsi šeit!

Nominantus Skaties.lv izvirzījis, vadoties pēc skatītāju interesēm – izvērtējot, par kuriem ekrāna notikumiem visvairāk runāts sociālajos tīklos un komentāros, kuri video visvairāk skatīti un kuri raksti visaktīvāk lasīti. Bet nu ir laiks atrast labākos no labākajiem.

Vai par gada ekrāna mīluli kļūs skandāliste Violeta no ”Lauku sētas”? Vai tas būs lieliskais Jezups jeb Kristaps Rasims no ”UgunsGrēka”? Vai arī dāmu sirdis iekarojis Oskars no ”Šķiršanās formulas”? Vai vēl kāds cits? To izlemsi tu!

Aizmirsti nopietnību un atceries, ka šovbizness neprasa dziļu analīzi – balso, par ko sirds liek! Ļauj sev atkal mazliet pagremdēties atmiņās par gada ”karstākajiem”, emocionālākajiem, asprātīgākajiem brīžiem. Aizmirsti nopietno ikdienu – atver sirdi vieglai ironijai, ļaujies līksmei un balso! Un, kas zina, iespējams, producenti un varoņi sadzirdēs un paši labākie atgriezīsies ekrānos…

Gaidām tavu balsi divu nedēļu garumā. Ja uzskati sevi par īstu TV ekspertu, droši izvērtē visas piedāvātās nominācijas, bet, ja ne, izvēlies sev tīkamās un – aiziet! Laiks noskaidrot gada labākos!

FOTO: gads televīzijā

9 komentāri